תנוחות יוגה עבור מחלת בלוטת התריס

בלוטה קטנה בצורת פרפר הממוקם בצוואר, בלוטת התריס שולטת היבטים רבים של המערכת האנדוקרינית המטבולית, כולל המשקל שלך, רמת האנרגיה, הפוריות ולחץ הדם. מחלות בלוטת התריס שכיחות כוללות בלוטת התריס ו hypothyroidism, תרגול יוגה רגיל הכולל תנוחות ספציפיות בלוטת התריס יכול לעזור עם הטיפול.

היפרתרואידיזם

Hyperthyroidism מתרחשת עם בלוטת התריס overactive, שבו הגוף שלך עושה יותר מדי הורמון בלוטת התריס. יותר נשים מאשר גברים מושפעות על ידי בלוטת התריס. הסימפטומים עשויים לכלול דופק מהיר, ירידה במשקל, עצבנות, עצבנות ובעיות שינה. תנוחות יוגה מרגיעות ומרגיעות מומלצות לעיתים קרובות לאנשים עם בלוטת התריס הפרוע, אשר יכול להאט את פעימות הלב שלך ולסייע בהורדת לחץ הדם. תנוחות כאלה עשויות לכלול תנוחת זווית בונד שכיבה, תנוחת גשר, תנוחת ילד וגופה.

היפותירואידיזם

יותר מדי הורמון בלוטת התריס, או בלוטת התריס underactive, יכול לגרום לך להיות עייף בקלות. תסמינים אחרים כוללים עלייה במשקל, בעיות פוריות, דיכאון, שיער דליל ועור יבש. תנוחות היוגה כי מקום קצת לחץ על הצוואר עשוי לעזור לעורר את זרימת הדם לאזור ולסייע באיזון ההורמונים. דוגמאות של תנוחות עבור היפותירואידיזם הם כתף לעמוד, דגים, לחרוש תנוחת המלך יונה.

שיקולים

התייעץ עם הרופא שלך לפני תחילת תרגול יוגה, במיוחד אם אתה חושב שאתה יכול להיות מצב בריאותי כגון מחלת בלוטת התריס.