שמן עץ התה עבור נגעים בעור טרום סרטני

על פי מחקר בן שלוש שנים של אוניברסיטת מערב אוסטרליה, שמן עץ התה נמצא כיעיל לטיפול אקטואלי יעיל עבור פצעים סרטניים שאינם מלנומה, ואף הצליחה להקטין את הגידול בעכברים. אם לא טופלו בבני אדם, תנאים קדם סרטניים כגון אקטיני (שמש), קראטוזה וצ’יליטיס אקטיני, עשויים להתפתח לסרטן מלא, ולכן שימוש בניסוח המכיל שמן עץ התה עשוי לספק הגנה מסוימת. התייעץ עם הרופא המטפל שלך לפני שתנסה כל סוג של גישה חלופית למצבים רפואיים.

מהו שמן עץ התה?

שמן עץ התה הוא שמן שמקורו melalauca alternifolia, צמח יליד ניו סאות ‘ויילס, אוסטרליה. השמן נוצר באמצעות תהליך זיקוק מאודה של עלים של melalluca. מדינות אחרות טוענים לייצר שמן עץ התה, אבל המוצר הטהור מגיע רק מן הצמחים של אוסטרליה. שמן עץ התה הוא לשימוש מקומי בלבד והוא רעיל אם ingested. בעוד אנשים לפעמים להשתמש שמן עץ התה עם משחת השיניים האהובה עליהם, זה לא לבלוע. גם אם שמן עץ התה מוחל ישירות על העור, גירויים שעלולים לגרום דלקת עור אלרגית דווחו.

היתרונות של שמן עץ התה

אמנם יש עדיין בדיקות סופי צריך לקבוע עד כמה יעיל שמן עץ התה הוא למעשה, היו כמה בדיקות אחרות להוכיח את הצלחתה. שמן עץ התה הוא חומר משמר טבעי ויש לו תכונות רבות של מיקרוביאלית. זה שימושי עבור מספר מצבי עור, כולל אקנה גירויים בעור אחרים, אתלט של כף הרגל, זיהומים פטרייתיים עקיצות חרקים, והוא הוסיף גם בכמויות קטנות כדי משחת שיניים כדי למנוע בעיות שיניים. זה פועל נגד antipungal, אנטי ויראלי, אנטי דלקתי ו antiseptic בין המאפיינים שלו. ישנן ראיות אנקדוטיות כי שמן עץ התה מגרה את המערכת החיסונית ומסייע לתיקון נגעים בעור על ידי יצירת רקמת צלקת חדשה.

עור

תנאי עור טרום סרטניים נגרמים בדרך כלל על ידי חשיפה לשמש יותר מדי ואת המופע של יותר מחמישה כוויות שמש חמורות. Actatic keratosis היא הנפוצה ביותר preancerous מצב העור, להרכיב lesions ו crumpy bumps של צבעים שונים על העור כי יש יותר מדי שמש. בליטות אלה עלול לדמם, לגרד או להיות מודלק. Actilitic cheilitis גורם סדקים ו lesions על השפתיים כי הוא גם תוצאה של יותר מדי שמש ויכול להוביל סרטן אם לא מטופל.

שימוש שמן עץ התה עבור נגעים בעור

במחקר שנערך על ידי קבוצת המחקר שמן עץ התה באוניברסיטת מערב אוסטרליה בתחילת שנות התשעים, התגלה כי שימוש בשמן עץ התה כטיפול למלנומה טרום סרטנית ולא סרטנית, הניב תוצאות חיוביות. מחקר בן שלוש שנים מצא הוכחה מוצקה לכך שגידולים שגדלו מתחת לעור ולפגיעות פני השטח בעכברים, כאשר טופלו בניסוח שמן עץ התה, נבלמו בצמיחה נוספת. הרגרסיה התרחשה בתוך יום ושלושה ימים לאחר מכן לא התגלו גידולים. תוצאות אלו גרמו לחוקרים לפטנט חדש קרמים כי לערבב עם שמן עץ התה כדי להפחית את ההשפעות הקשות של השמן נגד העור, כך השמן עשוי למעשה לדכא לרפא את נגעים טרום סרטניים.