סוגים של תרופות כדי לעצור את העבודה בטרם עת

עבודה אקטיבית – כאשר צוואר הרחם החלה להתרחב – קשה מאוד לעצור. אבל אם אתה עובד לידה מוקדמת, לאחר הצירים יותר משלושה שבועות לפני תאריך היעד שלך, הרופא שלך עשוי לרשום תרופות tocolytic להאט או להפסיק את התהליך. טוקוליטיס יכול להפחית את הסיכון למשלוח בתוך 48 שעות הקרובות, ולקנות זמן לטיפול בקורטיקוסטרואידים כדי לסייע בבשלות הריאות של התינוק לפני הלידה, על פי הנחיות הנוהג הרפואי של הקולג ‘האמריקאי לאובדן ולגינקולוגים.

טרבוטלין

טרבוטלין מסווג כתרופה ביתא-סימפטומיומית, והיא מסייעת להרגעת השריר החלק. בגלל הרחם מכיל שריר חלק, תרופה זו יכולה למנוע ולעצור את התכווצויות הרחם. Terbutaline זמין פורמולציות אוראלי, הזרקת ו תוך ורידי. מסיבות בטיחות, ה- FDA הזהיר מפני שימוש בטבליות טרבוטלין עבור כל סוג של טוקוליזה. ניתן להשתמש בטופס ההזרקה בזמן לידה מוקדמת, אך לא יותר מ -72 שעות תחת פיקוח צמוד של בית החולים. תופעות הלוואי האפשריות של טרבוטלין כוללות דופק לב מהיר הן בעובר והן בעובר, לחץ דם אימהי נמוך, רעידות, דפיקות לב, רמות אשלגן נמוכות, קוצר נשימה או אי נוחות בחזה ורמות גבוהות של גלוקוז בדם אצל אישה בהריון. Terbutaline מסווג כתרופה Class C בהריון, כלומר מחקרים בבעלי חיים הראו סימנים של השפעות עוברית לא רצוי משימוש.

מגנזיום סולפט

מגנזיום גופרתי מאט התכווצויות הרחם על ידי הפחתת שידור neuromuscular. מגנזיום גופרתי גם מעשים כמו מערכת העצבים המרכזית מדכא וגם מרחיב את כלי הדם, הפחתת לחץ הדם. המכללה האמריקאית לגופני נשים וגניקולוגים בנוהלי המיילדות סקרה מחקרים זמינים על השימוש במגנזיום גופרתי כדי להפחית את הסיכון לשיתוק מוחי אצל תינוקות שאמהותיהם נמצאות בעבודה מוקדמת. הוועדה קבעה כי השימוש במגנזיום גופרתי לפני הלידה המוקדמת הצפויה מקטין את הסיכון לשיתוק מוחי אצל התינוק. מגנזיום גופרתי יכול להינתן על ידי הפה, באמצעות הזרקה או תוך ורידי. ה- FDA ממליץ להשתמש בגנזיום מגנזיום בהריון למשך לא יותר מ -5 עד 7 ימים, שכן שימוש ממושך יותר עלול לגרום לדמינרליזציה של עצם התינוק ושברים אפשריים. מסיבה זו, הוא מסווג כתרופה קטגוריה D בהריון, כלומר השפעות שליליות התרחשו בבני אדם. תופעות לוואי אצל נשים הרות כוללות חולשת שרירים, שטיפה, כאבי ראש, עייפות, בחילה ודיכאון נשימתי. אצל תינוקות, תרופה זו עלולה לגרום לטמפרטורת שרירים ירודה, עייפות ודיכאון נשימתי.

תעלות סידן

חוסמי תעלות סידן, כגון nifedipine של התרופה, מפחיתים את מעבר הסידן לשריר חלק, כגון שריר הרחם והלב. חוסמי תעלות סידן עשויים להציע את התוצאות הטובות ביותר של התרופות הנפוצות להפסקת הטיפול בטרם עת, עיכוב הלידה למשך 7 ימים, פברואר 2010, כמו “מגנזיום גופרתי”, כמו חוסמי מגנזיום גופרתי, חוסמי תעלות סידן עלולים לגרום לשטיפה, כאבי ראש, בחילה ונמוך לחץ דם באישה בהריון, סחרחורת ובעיות עם קצב הלב האימהי יכול להתרחש גם אין תופעות לוואי ידועות בעובר, אך Nifedipine נלקח בעל פה ומסווג כתרופה מסוג C בהריון.

אנטי דלקתיות לא סטרואידים

תרופות נוגדות דלקת לא סטרואידליות, הידועות יותר כ NSAIDS, יכולות להאט או למנוע לידה מוקדמת על ידי חסימת ייצור של פרוסטגלנדינים, אשר מסייעות בצרימת הרחם. כדי לעצור את הלידה מוקדמת, NSAID indomethacin ניתנת תוך ורידי, על ידי הפה או דרך פתיל רקטלי. תופעות הלוואי חמורות יותר עבור העובר מאשר האם עם השימוש של indomethacin. NSAIDS יכול לגרום התכווצות של arctiosus ductus, כלי דם כי shunts הדם מן הריאות לפני הלידה וסוגר כדי לאפשר חמצן להגיע לריאות לאחר הלידה. NSAIDS יכול גם לגרום ליתר לחץ דם ריאתי, או לחץ מוגבר בכלי הדם שנושאים דם מהלב לריאות. באשה בהריון, NSAIDS יכול לגרום לתופעות לוואי במערכת העיכול כגון בחילות, הקאות ורפלוקס. אין להשתמש ב- Indomethacin לטיפול בטרם עת לאחר 32 שבועות של הריון, מאמר שפורסם בפברואר 2010 בעצות של “רופא המשפחה האמריקאי”. Indomethacin הוא סם Class C במהלך ההריון.

אזהרות

שוחח עם הרופא על הסיכונים והיתרונות לפני נטילת תרופות חדשות במהלך ההריון. אם אתם מבחינים בסימנים של לידה מוקדמת, בין אם אתם נוטלים תרופות כדי למנוע זאת, התקשרו לרופא מיד. הסימנים כוללים חווה יותר מארבע התכווצויות תוך שעה או דליפת נוזל מהנרתיק. דווח על התכווצויות גם אם אינך בטוח שמה שאתה מרגיש חזק מספיק כדי להיחשב לעבודה.