מרק וסלט דיאטה

מרק דיאטה סלט יכול לעזור לך לרדת במשקל מבלי להגביל באופן חמור מזון צריכת הקלוריות. מים גבוהה תוכן סיבים מרקים וסלטים עשירים צמחוני ממלא אותך עד כדי למנוע רעב התשוקות המובילות אכילת יתר. ממלאים את המרקים והסלטים עם מגוון רחב של מזונות עשירים בחומרים מזינים, דל קלוריות, כולל ירקות, בשר רזה, דגים וקטניות. לאכול שלוש ארוחות ביום כדי לשמור על רמות הסוכר בדם יציב רמות האנרגיה גבוהה.

מקל על הגשה גודל

הכנת מרקים וסלטים תוצרת בית אומר שאתה שולט הן את החומרים ואת המנות. זה מבטיח לך לאכול ארוחות מזינות כי לטובת הבריאות שלך לא יעלה על צריכת הקלוריות היומית שלך, שומן או נתרן. הגשה סטנדרטית עבור סלט צד הוא 3 גרם, בעוד סלט מנה הוא כ 8 גרם. המרקים המשרתים הם כ 6 אונקיות. היצמד לגדלים אלה עבור כל אחד מרק שלך ארוחות סלט.

סופר מרקים

להכין מרקים משלך בבית עם מרקים, ירקות, ואם אתה אוכל אותם, בשר רזה. מבשלים מגוון של ירקות, כולל גזר, אפונה, ברוקולי ואספרגוס. ירקות הם נמוכים קלוריות, אין להם סוכרים הוסיף מעט שומן לא, והם מקור עשיר של ויטמינים ומינרלים לבריאות אופטימלית. הם צריכים ליצור את הבסיס של מרק שלך דיאטה סלט. הכינו קערות מרק עם חצי עד שני שלישים veggies ואת חצי הנותרים עד רבע עם בשרים ו / או דגנים.

גודל סלטים מתכווצים

סלטים הם דרך נוחה לאכול ירקות עשירים במזון, חלבונים רזים ושומנים בריאים במתינות. חלבון חיוני לצמיחה בשריר וגם מייצב את רמות הסוכר בדם כדי למנוע תשוקות שמובילות לאכילת יתר. שומנים בריאים טובים לשיער, לעור ולציפורניים, ויש להם גם השפעה רוויה על התיאבון. השתמש ירקות עלים כגון שוויצרי או שומן או כרוב כבסיס שלך, ואז מוסיפים פלפלים קצוצים, מלפפונים, עגבניות ותפוחי אדמה. טפטוף עם רוטב סלט עשוי שמן זית, חומץ מעט חרדל או עשבי תיבול עבור תוספת תבלין.

צפה במלח

צפה בצריכת המלח שלך על מרק וסלט דיאטה. מרקים משומרים נוטים להיות גבוהים במיוחד בנתרן, עם 1-מנה של מרק עוף אטריות דיש 840 מיליגרם של מלח. עודף נתרן בתזונה יכול להוביל ליתר לחץ דם, כמו גם נפיחות לא נוח עלייה במשקל משימור נוזלים. איגוד הלב האמריקני ממליץ לאכול פחות מ -1,500 מיליגרם של נתרן ליום. בדוק את תוויות של קנו בחנות רוטב סלט כמו גם עבור נתרן כפי שהם יכולים לארוז בכל מקום בין 300 ל 500 מיליגרם של נתרן ב 2 כף המשרתים. הפוך את רוטב סלט משלך בבית כדי לשלוט על כמות המלח שאתם אוכלים.