מלח ים באמבט חם

לפחות מאז תקופתו של אלכסנדר הגדול והשושלת הפטולית, השריה בים המלח היתה טיהור וריפוי. חסידי מאמינים כי מינרלים טבעיים ומים יוד מעלים זיהומים מן העור.

הִיסטוֹרִיָה

האדם הראשון שהגיב על היתרונות הטיפוליים של מי הים היה היפוקרטס, אבי הרפואה. לאחר התבוננות בהשפעה החיובית של האוקיינוס ​​על ידיו של פצוע, הוא החל לעודד את המטופלים שלו להשתמש במי-ים לטיפול בזיהומים. מאוחר יותר התפתחה בריטאני, צרפת במאה ה -19, תהליך המכונה “טלאסותרפיה”, יוונית ל”טיפול בים “. כיום, טיפולים מלוחים משמשים באופן רפואי בספא ומרכזי בריאות ברחבי העולם.

אפקטים

מי הים שניהם מרגיע ומתבשל את גופך. בנוסף, זה דומה מלחים אפסום בכך שהוא מכיל מגנזיום, אשר מסייע להגביר את המערכת החיסונית. למעשה, על פי ד”ר תרזה רמזי, מייסדה של המרכז לריפוי טבעי באריזונה, אמבט מלח אפסום מגרה תהליך שנקרא vasodilation, אשר מגביר את ייצור תאי הדם הלבנים ומסייע לגוף להילחם במחלות בצורה יעילה יותר.

יתרונות

מים מלוחים באופן טבעי לחטא את הג’קוזי שלך, ועל ידי שימוש בו במקום כלור, אתה יכול לחסל את הקשר שלך עם כימיקלים מזיקים. זה מונע ממך לחוות את העור יבש, עיניים אדומות, שיער ירוק וריח לא נעים הקשורים לחשיפה כלור. בנוסף, מאז נתרן הוא מינרל, זה לא יתאדה. לכן, על ידי שימוש בו בג ‘קוזי שלך, ייתכן שלא צריך לנקז את המים בתדירות גבוהה או להוסיף כימיקלים, אשר אמור לחסוך לך כסף.

תפיסות מוטעות

כי נתרן כלורי, NaCl, יש נקודת התכה רק מתחת 98 מעלות, אשר הרבה יותר נמוך מאשר רוב הטמפרטורות של הג’קוזי, יצרנים רבים ממליצים להשתמש ברום נתרן, NaBr, במקום. בנוסף, הריכוז של נתרן באמבט שלך סביר להניח לא יהיה גבוה כמו זה באוקיינוס. בעוד מי ים טהור מכיל כמה אלפי חלקים למיליון, אמבט מלח ים טיפוסי סביר להניח רק בהיקף של 1,500 ל 2,100 חלקים למיליון.

אַזהָרָה

הקפד להתייעץ עם הסוחר שלך ג’קוזי לפני הוספת כל סוג של מלח לתוך הג’קוזי שלך. זה יכול לבטל את האחריות שלך. בנוסף, מלח יכול להשפיע לרעה על המערכת שלך על ידי clogging או corroding את המשאבות אם הג ‘קוזי שלך לא נועד לטפל מלח. חברות מסוימות מציעות אמבטיות מותאמות אישית שתוכננו במיוחד עבור תאימות מים מלוחים אופטימליים. לבסוף, להיות מודעים לכך מים מלוחים ג’קוזי המערכת עשויה לחמצן רהיטים סיפון מתכת בקרבת מקום.

אם אתה לא הבעלים של ג’קוזי ולא מתכננים לרכוש מערכת מים מלוחים חדשים, אתה יכול ליהנות מהיתרונות מרגיעה וטיפולית של מלח ים על ידי מיזוג זה לתוך המים באמבטיה שלך. כדי לשפר את החוויה, תן למלח להשרות בשמן אתרי, כגון מנטה, יסמין או לבנדר. לאחר מכן, מערבבים שני חלקים מלח עם חלק אחד סודה לשתיה ומוסיפים קורטוב של שמן שומשום. לבעוט בחזרה, להירגע וליהנות.

אלטרנטיבה קלה