מה קורה לאחר שבוע אחד של הדיאטה?

דיאטה HCG הוא פרוטוקול רב שבוע זה כרוך תקופות של מזון gorging, תוספת הורמונים, הגבלת קלוריות דרמטית ייצוב קלוריות. הדיאטה המקורית, שפותחה בשנות החמישים על ידי האנדוקרינולוג הבריטי, A.T.W. Simeons, עודכנה במהלך העשורים האחרונים ועכשיו כולל תקופות של ניקוי הומיאופתי. המטרה עבור כל דיאטה HCG הוא זהה – לאבד במהירות כמות משמעותית של משקל.

קלוריה טוען

בשבוע הראשון של הדיאטה HCG יכול להשתנות בהתאם לתוכנית אתה מבין. הדיאטה המקורית מציעה שתי אסטרטגיות לתחילת הטיפול, כל אחת בהתאם למשקל ההתחלתי. אנשים שאין להם חנויות שומן משמעותי מעודדים לעבור תקופת הטעינה קלוריות הכרוכה באכילה קיבולת במשך שבוע, ללא קשר לכמות המשקל שהם עשויים להרוויח בתהליך. אתה יכול רק בנוחות ללכת על דיאטה 500 קלוריות ליום אם שומרי השומן שלך בשפע. שלב זה נמשך עד הזרקת HCG השלישי. לעומת זאת, חולים עם השמנת יתר אינם זקוקים לשבוע של העמסת קלוריות, אך מעודדים אותם לצרוך מזונות מרוכזים ביותר עד להזרקת HCG השלישית. מאכלים מומלצים כוללים בשר מטוגן, שוקולד חלב, מאפים עם שמנת, ביצים, בייקון, מיונז, לחם וחמאה.

שבוע אחד חלופי

שבוע אחד יכול להתחיל בצורה שונה מאוד עבור חולים עם חנויות שומן משמעותי. יחד עם טעינת קלוריות רק יומיים, HCG זריקות או ספקים להתחיל מיד. על ידי הזריקה השלישית, כל החולים נדרשים להגביל את צריכת הקלוריות ל -500 קלוריות ליום על תוכנית סימונס, או 500 עד 750 קלוריות על גרסאות מודרניות יותר של הדיאטה. שלב זה של הדיאטה נמשך לפחות 23 ימים עד שבעה שבועות. Simeons גם מספק תפריט ספציפי מאוד של אפשרויות מזון. עבור ארוחת הבוקר, דיאטות יכול לקבל תה או קפה בכל כמות, ללא סוכר. לארוחת צהריים וערב, 100 גרם של בשר עם כל השומן גלוי הוסרו לפני בישול, ירק אחד, לחם או טוסט חתיכת פרי.

הגדלת צריכת הקלוריות

שלב הגבלת הקלוריות של דיאטה HCG בדרך כלל נמשך שלושה שבועות, אבל יכול להימשך עד 46 ימים. אכילה כל כך קלוריות, עם זאת, יכול להיות מאתגר, וזה מה HCG הוא. לדברי סימונס, ההורמון מבטל את כאבי הרעב. אם זריקות HCG נעצרות במשך יותר מארבעה ימים מכל סיבה שהיא, כולל הווסת, מחלה או נסיעות, אתה נדרש להגדיל את צריכת הקלוריות שלך ל 800 ליום, או אחרת מסתכן למצוא את עצמך חלש מדי רעב להשתתף בפעילויות היומי.

סיכום

לאחר הזריקה האחרונה, החולים נדרשים להמשיך בדיאטה רק שלושה ימים נוספים. לאחר מכן, אתה יכול לאכול כל מה שאתה רוצה, 800-1,000 קלוריות ביום, למעט סוכר ועמילן, כגון אורז, תפוחי אדמה לחם ומאפים. שומנים בכמויות קטנות ניתן להוסיף חזרה לתזונה כמו גם כמויות קטנות של אלכוהול. זה יכול לקחת כשלושה שבועות לאחר הזרקת האחרון למשקל של אדם כדי לייצב. אם המשקל עולה על 2 ק”ג. על המשקל היציב שלך, סימונס מציע לדלג על ארוחת הבוקר וארוחת הצהריים באותו יום.