מה עושה גרם מדרגות לעשות את הרגליים & התחת?

A StairMaster הוא מכשיר לב וכלי דם המכיל גרם מדרגות קטן המסתובב. כל צורה של פעילות לב וכלי דם מבוצעת בתנועה קבועה במשך תקופה ארוכה של זמן. לדברי איגוד הלב האמריקני, פעילות גופנית סדירה מסייעת להוריד את לחץ הדם, מפחיתה את רמות הטריגליצרידים הגבוהות ומקטינה את הסיכון לסוכרת. מבחינה אסתטית, סטירמסטר יש גם השפעה חיובית על המראה של הרגליים שלך ואת התחת.

הוצאה קלורית

עבודה על StairMaster גורם לך לשרוף קלוריות, אשר בתורו גורם לירידה במשקל. בגלל הפחתת ספוט אינו אפשרי, זה ירידה במשקל ייראה בכל הגוף שלך. אם יש לך כמות מופרזת של שומן על התחת שלך ואת הרגליים, את StairMaster יעזור לך רזה אזורים אלה למטה. ההוצאות הקלוריות מ – StairMaster הן תוצאה של תנועה חוזרת ונשנית וזכאות לשרירים. שריר הוא רקמות פעיל מטבולי אשר גורם לך לשרוף יותר קלוריות בזמן מנוחה. גם אם אתה מקבל lb אחד של שריר, אתה יכול לשרוף עוד 30 עד 50 קלוריות ביום על פי מערכת הבריאות של אוניברסיטת מישיגן. זה יכול בתורו להשפיע על כל הגוף.

פעולה של המכונה

כאשר אתה מתעמל על StairMaster, אתה כל הזמן ללכת במעלה המדרגות המסתובבות. זה גורם לך להפעיל את הירך, הברך ואת הקרסול המפרקים, המוביל כמות גבוהה של גיוס שריר. כפי שאתה בהדרגה לנוע למעלה ולמטה, quadriceps, hamstrings, ישבן ועגלים כל לקבל לעבוד. Quads הם על החלק הקדמי של הירכיים, hamstrings הם על הגב של הירכיים ואת השוקיים על הרגליים התחתונות מתחת לברכיים.

צורה נכונה

כאשר אתה משתמש StairMaster, חשוב לבצע את הטופס הנכון. אחרת, את היתרונות שאתה מצפה לראות את הרגליים ואת התחת יהיה בסכנה. המעקה כי פועל לאורך הקצה העליון של המכונה יש שם רק איזון. לאחר תחילת האימון, הניחו את הידיים קלות על המעקה, צפו בכל עת ושמרו על הכתפיים רחבות. הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות הוא להישען על המעקות. זה ייקח את העבודה מן הרגליים ואת התחת.

עָצמָה

את StairMaster מגיע מאובזר עם בקרת מהירות כדי להפוך את דריכה מהירה או איטית יותר. זה יכול לשמש כדי להגדיל את העבודה על מערכת הלב וכלי הדם שלך, אבל אתה צריך לעשות הסתגלות נוספת כדי להגדיל את העבודה על הרגליים שלך ואת התחת. במקום לדרוך על כל צעד, לדלג על אחד אז אתה צעד כל שני צעדים .. אתה לא צריך להגדיל את המהירות כאשר אתה עושה את זה.