מה זה ארניקה מונטנה 30x?

ארניקה מונטנה 30X הוא רק כוח אחד של תרופה הומיאופתית פופולרי המשמש שונים נפגעים רקמות רכות, כגון חבורות, נקעים, כאבי שרירים. הרפואה ההומיאופתית שונה בתכלית מהפרקטיקה הרפואית, הצמחית או הנוטרית. הומיאופתים כגון ארניקה מונטנה לעיתים נדירות אינטראקציה עם ויטמינים, עשבי תיבול או תרופות אחרות. לקבלת בטיחות, בדוק פעמיים עם הרופא שלך אם יש לך מחלה, לוקחים תרופות או אם אתה בהריון או מניקות.

ארניקה והסעד ההומיאופתי

תרופות הומיאופתיות, כגון ארניקה מונטנה 30X, שונים מן הרפואה הקונבנציונלית. הם עשויים מרכיבים חזקים כי הם מדולל מאוד לגרום השפעה מסוימת בגוף. הפילוסופיה של הטיפול ההומיאופתי היא חוק הדמיון, אשר אומר כי “כמו תרופות כמו.” במילים אחרות, חומר שגורם למחלה מסוימת במינונים גדולים, יסייע למחלות דומות בכמויות מדוללות קטנות. מינונים זעירים של מרכיבים אלה הגורמים לתסמינים מעוררים את יכולות הריפוי הטבעיות של הגוף. תרופות הומיאופתיות אמורים לרפא על ידי עבודה עם הגוף, ומאפשר לו לרפא את עצמו.

מה זה ארניקה מונטנה 30X

ארניקה מונטנה הוא צמח שגדל בצפון אירופה. מאז 1500s זה כבר בשימוש רפואי עבור מחלות שונות. בגרמניה, שם היא כלולה בתרופות רבות, ארניקה מונטנה ידועה בשם “wunderkraut” או עשב נס. ארניקה מונטנה הוא צמח פורח צהוב, הידוע גם בשם הזאב של זבוב או טבק ההר. הוא מכיל מרכיבים כימיים כגון הלנלין, תימול, וקוטלי פטריות טבעיים. מומחים אומרים כי lecones sesquiterpene הם מרכיבים כימיים אשר מהווים את היתרונות אנטי דלקתיים וכאבים להקלה על כאב.

יתרונות השימוש

משתמשי ארניקה מונטנה מדווחים על ריפוי מהיר יותר של הפצע, במיוחד עבור חבורות, נקעים, כאבי שרירים, עקיצות חרקים ונפיחות הקשורות לשברים בעצמות. נכון לעכשיו, ארניקה מונטנה היא הנפוצה ביותר כטיפול לפני ואחרי לניתוח. הירידה בחבלות ובטראומות אמורה לסייע בהחלמה לאחר הניתוח ולהקטין רקמות מצולקות וכאב. Bruising מתרחשת עקב עודף דם בין ובין נימיות, אשר גורם לנפיחות ו / או את המראה השחור והכחול משותף. ארניקה מונטנה מגבירה את זרימת הדם וממריצה תאי דם לבנים לרפא ולנקות את המראה השחור והכחול.

חוזק

מינונים ההומיאופתית ואת נקודות החוזק יכול להיות מבלבל לעין untrained. חוזקות כגון 30X, 6C ותיחומים אחרים נמצאים בדרך כלל. כל תרופות הומיאופתיות מנוסחות מתוך תמיסה מקורית או “כוח אם”. מספר כוח מתייחס למספר דילולים מן המקור תמיסה. ואת “X” או “C” מתייחס לחלקים של דילול, 1 עד 10 או 1 עד 100 בהתאמה. לדוגמה, 30X ארניקה מונטנה כבר מדולל עם אלכוהול או לקטו 30 פעמים. “X” פירושו כי כל דילול בוצע ביחס של חלק אחד ארניקה עד תשעה חלקים של חומר דילול. “C” יציין חלק אחד הרפואה ההומיאופתית 99 חלקים דילול בסיס.

מי צריך ארניקה מונטנה 30X

ספורטאים ואנשים פעילים אחרים יכולים ליהנות מן ההשפעות המרגיעות שריר של ארניקה מונטנה. ספורטאים מסוימים כבר ידועים להשתמש ארניקה כתוסף לפני האימון כדי למנוע שריר עודף כאב משותף לאחר פעילות קיצונית. כאשר מוחל באופן מקומי, ארניקה יש השפעה דומה NSAIDs, כגון Advil או איבופרופן אחרים שקולים. ההבדל הוא כי מינון תקין של arnica אינם קשורים עם תופעות לוואי מסוכנות כמו תרופות ללא מרשם כאבים. עם זאת, מינון מקומי גדול או יתר של ארניקה מונטנה יכול להוביל פריחות בעור ואי נוחות. כל אדם עם פגיעה ברקמות רכות יכול להפיק תועלת montana ארניקה. ניתוחי קוסמטיקה מוצאים כי ארניקה מפחית נפיחות לאחר ניתוחים, במיוחד אלה הכרוכים הרקמות הרכות עדין של אזור הפנים. ארניקה עשויה לשמש בשילוב עם quercetin, bromelain, וויטמין C כדי לשפר עוד יותר את ההשפעות שלה. תרופות הומיאופתיות בדרך כלל באים בטאבלט או בצורת גלולה. השתמש שלוש טבליות, שלוש פעמים ביום. בוירון, יצרנית הומיאופתית עממית, ממליצה על חמישה כדורים שמופיעים בפה, שלוש פעמים ביום.