מה השרירים עושה הליכון לעבוד?

הליכון יכול להיות אחד החלקים השימושיים ביותר של ציוד התעמלות לב בריא והגוף נמוך מוגדר היטב. כדי להפיק את המרב מהליכון שלך, למד כיצד לשנות את השימוש בו למטרה ספציפית של השרירים.

הליכה רגלית וריצה

במהלך הליכה הליכון קונבנציונלי, אתה לגייס hamstrings שלך, quadriceps, שוקיים, עגלים, ובמידה פחותה, medius gluteus שלך ומקסימום gluteus. ריצה מגביר את גיוס השרירים המשמשים בהליכה ומגביר את השימוש שלך בשרירי הגלוט. מחקר שנערך בשנת 2012 שנערך באוניברסיטת ויסקונסין במדיסון ופורסם ב “Gait and Posture” מצא כי גיוס שריר gluteal במהלך הריצה עולה באופן משמעותי עם קצב צעד מהיר יותר.

טיולי הליכה

כאשר אתה מגדיל את ההליכון של ההליכון, אתה להגביר את הפעלת שריר הרגל. מחקר שנערך באוניברסיטת קולורדו בשנת 2011, שפורסם ב “Gait and Posture”, מצא כי הליכה על שיפוע כלפי מעלה של 9 מעלות יכולה להגדיל באופן משמעותי את הגיוס של ה- gluteus maximus, את הארבע ואת העגלים.

קדימה הליכה לאחור

לדברי מומחים ב פיזיותרפיה מעולה, על ידי האטת המהירות שלך ואת העלאת השיפוע על ידי 7 עד 10 אחוזים, הליכה אחורה יכולה להחזיר את האיזון השרירים כי הם לעתים קרובות overused על ידי הליכה קדימה נורמלי ריצה. הליכה לאחור יכול להועיל hamstrings שלך, השוקיים ואת השרירים ברגליים כדי לקדם הליכה בריא יותר יציבה טובה יותר. ירידה בהליכה לאחור יכולה להפחית את הסיכון של נקעים בקרסול במהלך הליכה רגילה.