מה הן נעלי הכדורסל הקלילות ביותר שנעשו אי פעם?

כפי שאתה קורא את זה, יש סיכוי טוב שמישהו הוא עסוק בעיצוב קלסל כדורסל הנעל אי פעם. עם כל שנה חדשה, טכנולוגיות חדשות וחומרים לעשות את זה אפשרי. נכון לשנת 2014, הכותרת של הנעל הקלילה ביותר הגיעה למוצר של אדידס, אם כי מוצר נייקי לא היה מאחור.

נעלי התעמלות מסורתיות של עור שקלו בסביבות 20 אונקיות. זה התחיל להשתנות סביב 2008, ועל ידי 2014 כמה נעליים שקל מתחת 10 אונקיות. הם התפאר ניילון ורכיבים מפלסטיק, מהונדסים ונשימה רשת העליונה חומרים וסוליות קל מרכיבים העקב. כל התקדמות סייעה לבנות נעל מצית.

נכון לאפריל 2014, כל שלוש הגרסאות של האור המשוגע טענו שהיא נעל הכדורסל הקלילה ביותר בזמן השחרור. הגרסה המקורית הושק בשנת 2011 שקלו ב 9.8 אונקיות היה טוב המתיחה ונוחות אבל התמיכה הקרסול המסכן לפי Counterkicks ו ביקורות משתמשים. אור מטורף 2 מ 2012 שקלו 9.5 אונקיות, אבל היה ביקורת על ידי Counterkicks עבור לשון דקה כי החליק סביב במהלך המשחק. האור המשוגע 3, שהושק ביולי 2013, שקל 9 גרם. DimeMag כתב כי “הלשון שלה 3D יצוק משפר נוחות עבור כף הרגל.”

היו תשע גרסאות של קובי זום כמו באפריל 2014. הנעליים, שמו של לוס אנג’לס לייקרס כוכב קובי בראיינט, יש בהדרגה בהירים עם נייק זום קובה הרביעי ב 11.6 גרם, Kobe V ב 10.6, ואת קובי השמיני ב 9.6. נייקי זום קובי התשיעי שוחרר במארס 2014, אך מידע על משקל לא היה זמין נכון למועד פרסום.

בעוד שחקנים כמו בראיינט עשה נעליים קלות רצוי, שחקנים אחרים עשו בסדר עם הדגמים הישנים הכבדים. ללא קשר למשקל, הנעליים יש לספק תמיכה הקרסול, יציבות, המתיחה, ריפוד ונוחות. בטנים פנימיים, ריפוד הקרסול ושפה עבה הם חיוניים גם על פי הנעל כדורסל קניית מדריך.

כבד לאור

אדידס אדיזרו סדרת אור מטורף

זום קובי

מצית לא אומר טוב יותר