מה המטרה של שרוול כדורסל?

כדורסל שרוולים באים בכל צבעים שונים ועיצובים. תוכלו למצוא שחקנים אוהדי NBA התומכים שרוולים אלה. בעוד המטרה הראשונית שלהם היתה להגן על שחקנים מפני פציעות זרוע, שרוול כדורסל הפך פריט עיקרי בארונות של שחקני ה- NBA ואת האוהדים שלהם. אלן אייברסון הראשון לפופולרי את שרוול כדורסל במהלך עונת ה- NBA 2000-2001.

שרוול כדורסל

שרוול כדורסל שחוק כמו אביזר – דומה להקת פרק כף היד. השרוול רץ מפרק כף היד עד bicep והוא דומה מאוד תחבושת דחיסה, על פי “פסיכולוגיה היום.” שרוול כדורסל עשוי בדרך כלל ניילון או סטרץ ‘. אתה יכול גם לשמוע שרוול כדורסל המכונה שרוול הזרוע.

מַטָרָה

בשנת 2000, אלן איברסון של איגוד הכדורסל הלאומי התחיל ללבוש שרוול כדורסל. שרוול זה היה שחוק כדי להגן על מרפק ימין של אייברסון כפי שהוא סובל bursitis במהלך עונת ה- NBA 2000-2001. בורסיטיס הוא מצב מכאיב המתרחש כאשר שק מלא נוזל הידוע בשם bursae – אשר כריות העצמות שלך, גידים ושרירים – הופך מודלק, על פי MayoClinic.com. שחקנים אחרים, כולל דנבר נאגטס ‘Carmelo Anthony, התחיל ללבוש שרוול כדורסל כדי להגן על הזרוע שלאחר הניתוח.

הצהרות אופנה

השרוול כדורסל היה הפריט הפופולרי ביותר שאינם הלבשה נמכר על ידי NBA בשנת 2008, על פי החנות NBA. מאז עונת 2000-2001 – העונה של בורסיטיס של איברסון – אוהדים החלו ללבוש שרוולים כמו הצהרות אופנה. שחקנים אחרים – כולל לברון ג’יימס וקובי בראיינט – נראו שרוולים ספורטיביים ללא כל פציעות ידועות.

אפקט פלצבו

שחקנים רבים אשר לובשים שרוולים כדורסל כדי להגן על פגיעה לא נראה לאבד את השרוול זמן רב לאחר הפציעה יש לרפא, על פי “פסיכולוגיה היום.” אפקט הפלסבו היה ידוע לראשונה בשנת 1955. H.K. ביצ’ר העריך 15 ניסויים קליניים הקשורים ל -15 מחלות שונות. הוא מצא ש -35% מ -1,082 המטופלים במחקרים אלו נמחקו מהסימפטומים שלהם על ידי טיפולי פלצבו בלבד.