מה הם היתרונות של מים קוקוס על העור?

קצת מתוק קצת מים מלוחים קוקוס הוא משקה יליד לאיים הפסיפיים. לא להתבלבל עם חלב קוקוס, אשר עשוי בשר קוקוס, מי קוקוס הוא מיץ מן קוקוס ירוק צעיר. אמנם אין קשר ישיר בין מים קוקוס לעור, המים מכילים חומרים מזינים חשובים לעור בריא.

כל איבר בגוף, כולל העור, דורש מים לתפקד כראוי. בעוד מים הם תמיד הבחירה המועדפת עבור הידרציה, על פי הרחבה קלמסון שיתופית, מדי פעם כוס מים קוקוס היא אפשרות בריאה עבור הידרציה, במיוחד עבור אלה הזקוקים טעם משקאות שלהם. מים קוקוס הוא נמוך קלוריות, עם 44 קלוריות לכל מנה 1 כוס, ומקור של חומרים מזינים חיוניים ויטמין C, אשלגן, סידן ומגנזיום. שתיית נוזלים נוספים, כגון מי קוקוס, עלולה שלא לגרום לעור להיות זוהר ונוצץ יותר, אומרת אוניברסיטת ויסקונסין-מדיסון, אך היא שומרת על בריאותה.

פחמימות, אשר הגוף שלך הופך גלוקוז באמצעות עיכול ומטבוליזם, הוא מזין חשוב לבריאות העור. רוב הקלוריות במי קוקוס מקורן בפחמימות, עם 10 גרם במארז של 1 כוס. גלוקוז ממשקאות כגון מי קוקוס הוא המקור העיקרי של אנרגיה לעור שלך, אשר משתמשת גלוקוז הרבה כמו שרירי השלד שלך, על פי מכון לינוס פאולינג. גלוקוז הוא גם מרכיב חשוב של תאי העור. לא מקבל מספיק carbs שלך דיאטה עשויה להשפיע על מבנה העור ואת המראה ..

ויטמין C הוא מזין חיוני לבריאות העור. כוס אחת של קוקוס מכיל 24 מיליגרם של ויטמין C, הפגישה 40 אחוז מהערך היומי של ויטמין זה. אתה צריך הכנסה נאותה של ויטמין C כדי להפוך קולגן, חלבון מבניים שנותן עמידות העור שלך ואת גמישות חשוב גם ריפוי הפצע. כמו נוגדי חמצון, ויטמין C במי הקוקוס עשוי גם להגן על העור מפני נזק מהשמש. בנוסף, מקבל יותר ויטמין C בתזונה עשוי לסייע במניעת עור יבש.

בעוד מים קוקוס מכיל חומרים מזינים כי הם טובים לעור שלך, זה לא מרפא הכל. כמו משקה, זה עושה בחירה בריאה יותר מאשר מיץ פירות, על פי האקדמיה של תזונה דיאטה, כי זה נמוך קלוריות ומקור טוב יותר של אשלגן. לשתות מים קוקוס בטעם כדי לשמור על קלוריות נמוך תזונתיים היתרונות.

הידראציה לעור בריא

חומרים מזינים לאנרגיה ומבנה

ויטמין C לגמישות והגנה

בריא יותר מ מיץ פירות