מה הם היתרונות של בנות & בנים משחק ספורט באותה קבוצה?

כהורה, ייתכן שאתה נאבק למצוא צוות ספורט עבור הילד שלך לשחק. דאגה חשובה היא אם הילד שלך צריך לשחק על צוות חד פעמי או צוות שיתוף. צוות מעורבב עם בנים ובנות יש יתרונות רבים, כולל בניית חברות סטריאוטיפ לנפץ.

למנוע סטריאוטיפים, מופרדים על ידי יכולת

פסיכולוגית הילדים, לורה א ‘ברק, טוענת בספרה “התפתחות הילד”, שבמקום כלשהו בין הגילאים 9 ל -11 ילדים מתחילים לפתח סטריאוטיפים מגדריים. מעורבותם בספורט קואד מוקדם היא הזדמנות לרסן את המושגים האלה לפני שהם מתחילים, על פי סם שלג של כדורגל אמריקה של “נוער כדורגל פנימאי”. ברק מציע שכדאי להפריד בין נערות ונערות מתבגרות המבוססות על יכולת ופיתוח קוגניטיבי ולא על מין.

כוח נשי

ספורט עבור בנות בכלל יש יתרונות רבים, כולל ציונים טובים יותר, תמונת גוף טובה יותר, פחות דיכאון סיכוי גבוה יותר לסיים את התיכון, על פי קרן ספורט נשים. מתן אפשרות לבחורות להתחרות לצד בנים ונגד בנים משפר את השקפתן על עצמן, ועושה אותן גמישות יותר על פי ג’פרי רודס, מחבר הספר “שמחת ספורט הצעירים: יצירת החוויה הספורטית הטובה ביותר לילדך”.

בניין הידידות

מתן אפשרות לבנים ולנערות לשחק ספורט יחד בונה חברויות שאולי לא היו קיימות. ללמוד לראות את המין השני כחבר ולא משהו מפחיד הוא משהו שילדים יכולים לשאת איתם לכל החיים, כתב סטיב סמפל ב “KidSports מגזין.” ספורט בגיל העשרה הזה הוא חברתי, הילדים נועדו להשתעשע קצת תרגיל והאחווה ישרת אותם היטב, על פי טים מק ‘ק, מנהל שירותי חבר ב PA מערב ארה”ב בכדורגל הנוער.

דברים לשקול

אין שום גודל אחד מתאים לכל הזמנים כאשר המפרקים צריכים להיות מופרדים בספורט. חלק מהבנות מתפתחות מהר יותר מאשר בנים, ויכולים להתחרות בבנים בגילם עד גיל ההתבגרות. דוגמה של מקרה כזה היה ילדה בת 12 אוהיו בשם Makhaela Jenkins, אשר בשנת 2013 נלחם מחוז בית הספר שלה בבית המשפט על זכותה לשחק על קבוצת כדורגל בנים בלבד. היא ניצחה. על פי הפדרציה הלאומית של איגוד בתי הספר התיכון המדינה, היו יותר מ -1,500 בנות משחקות על קבוצות כדורגל בנים באותה שנה, ואת המגמה גדלה עם uptick 17% מאז 2009.