מהם היתרונות הבריאותיים של פלפלים כתומים?

פלפלים הם גבוהים בחומרים מזינים והם תוספת טובה לתזונה מאוזנת היטב. הם זמינים כל השנה בסופרמרקטים ושווקים לחקלאים, אבל הם בעונה בחודשים חמים. פלפלים צבעוניים בצבעים בהירים, כולל אלה כתומים, מציעים יתרונות בריאותיים דומים בשל החומרים המזינים שהם מכילים. נסה פלפלים כתומים באצווה הבאה של fajitas או קוצצים ולהוסיף קיש או סלט.

דיאטה הממתנת שומן וקלוריות הכנסה היא אחת המסייעת לך לשלוט על המשקל שלך. קבלת יותר מדי קלוריות ושומן יותר מדי יגרום לך לעלות במשקל, מה שמגדיל את הסיכון למחלות לב וסוכרת. בחירת מזונות המכילים טעמים אינטנסיביים ללא כמות גדולה של שומן או קלוריות מועיל לבריאות שלך. פלפלים כתומים הם אחד כזה מזון אחד מהם מכיל רק 30 קלוריות ו 0 גרם של שומן.

פלפל כתום אחד מכיל 190 אחוז מהצריכה היומית המומלצת לוויטמין C, שהוא 75 מיליגרם לנשים ו -90 מיליגרם לגברים. ויטמין C הוא חומר מזין התומך חסינות בריאה ומגן עליך מפני מחלות. זה גם עובד כדי לייצר קולגן, שמירה על העור בריא ועוזר לרפא פצעים. אכילת מזונות עשירים בוויטמין C מקלה על הגוף לספוג את הברזל בארוחות. מסיבה זו, זיווג של פלפלים תפוזים עם דגים או עוף היא דרך טובה להגדיל את חנויות הברזל שלך, במיוחד עבור נשים המאבדות ברזל בכל חודש במהלך הווסת.

פלפלים תפוזים כתומים מכילים 2 גרם של סיבים כל אחד, מה שהופך אותם דרך טובה להגיע להנחיות היומי, שהוא 25 גרם לנשים ו 38 גרם לגברים. סיבים הוא קלוריות חינם מתעכל לאט, מה שהופך אותו דרך טובה לשלוט התיאבון שלך. קבלת מספיק סיבים בכל יום גם עובד כדי לשפר את רמות הכולסטרול, הפחתת הסיכון למחלות לב בעת ובעונה אחת. סיבים מסדיר תפקוד העיכול והמעיים וניתן להשתמש בו כדי להקל על עצירות.

פירות וירקות צבעוניים מכילים כמות גבוהה של נוגדי חמצון. פלפלים כתומים אינם יוצאי דופן, עם קרוטנואידים, לוטאין וזאקסנטין. קרוטנואידים נלחמים בנזק לתאים שעלולים לגרום להתפתחות סרטן ומחלות לב ומתרחשים כאשר אתם נחשפים לרעלים בסביבה, כולל זיהום ועשן סיגריות. לוטאין וזאקסנטין מגנים על העיניים מפני ניוון מקולרי הקשור לגיל וקטרקט.

פלפלים כתומים הם דרך טובה להגדיל את צריכת ויטמין B-6 שלך, אשר צריך להיות 1.3-1.7 מיליגרם. ויטמין B-6 מסייע לגוף שלך metabolize חלבון ותאי דם אדומים. זה גם עוזר המערכת החיסונית של הגוף ואת מערכת העצבים. קבלת אספקה ​​מספקת של B-6 עלולה לגרום לאנמיה כי היא אחראית על העברת המוגלובין דרך זרם הדם שלך. רמת סוכר יציבה בדם מסתמכת על מקבל את הכמות הנכונה של ויטמין B-6.

דל שומן וקלוריות

ויטמין סי

סִיב

נוגדי חמצון

ויטמין B-6