מדינות העליון עבור שחייה תחרותי

כי זה לא דורש מקום בחוץ, שחייה יכול להיות מתורגל כל השנה. למרות שזה מסווג כמו ספורט אולימפיאדת הקיץ, שחייה ברמה הקולג ‘מתרחשת במהלך חודשי החורף. המקומות הטובים ביותר באמריקה להכשיר מספקים הזדמנויות לצמיחה תחרותית, כמו גם מתקנים באיכות גבוהה ורקורד להצלחה.

קליפורניה היא ביתם של ועדת השחייה המקומית הגדולה ביותר, או LSC, בארץ. ארה”ב שחייה, הגוף הממלכתי של האומה עבור הספורט, LSCs LSCs לנהל ליגות טורנירים ברחבי הארץ. דרום קליפורניה שחייה מייצג כמעט 21,000 שחיינים ו 149 תוכניות המועדון. האולימפיים לינדזי Benko, ג ‘אנט אוונס, ג’ סיקה הארדי, Katinka Hosszu, Klete קלר, ג ‘ייסון Lezak ו אהרון Peirsol הם מוצרים של מועדוני SCS. דרום קליפורניה היא גם ביתם של שני מתקני שחייה ברמה עולמית. את מקדונלד ‘ס של אולימפי לשחות אצטדיון באוניברסיטת דרום קליפורניה נבנה עבור 1984 לוס אנג’ לס האולימפיאדת הקיץ, ואת בלמונט פלאזה אולימפית בריכה שימש כאתר אימונים עבור שחיינים על אותם משחקים. קליפורניה היא גם הביתה LSC השקט LSC, קבוצה של מועדונים בצפון קליפורניה ונבאדה. מרוכז סביב מתקן ברמה עולמית באוניברסיטת סטנפורד בפאלו אלטו, השקט של האולימפיים רשימה של מרשים הוא מרשים. מאט Biondi, נטלי Coughlin, פאבלו מוראלס, ג ‘ני תומפסון ודארה טורס כל יש להתחיל את האימונים שלהם במועדון השחייה פסיפיק.

קולורדו מרוויח נקודה על רשימת מרכזי האימונים העליון כתוצאה של בריכת שחייה אחת בקולורדו ספרינגס. מרכז ההדרכה האולימפי של ארה”ב הוא ביתם של 45,000 רגל מרובע עם תצורות נתיב ארוך וקצר. המרכז לאקוטיקה הוא ביתו הרשמי של הנבחרת הלאומית. קולורדו הפיקה את האולימפיים ג’סיקה רודריגז ולורן סטוקל.

מדינת כוכב בודד הוא אחד האזורים המובילים בארץ לאימונים ותחרות. ארה”ב מונה 5 LSCs בכל רחבי ארצות הברית, ואוניברסיטת טקסס, טקסס A & M University, אוניברסיטת טקסס נוצרי ואוניברסיטת המתודיסטית הדרומית באופן קבוע דרגה בין 25 בתי הספר העליון של קולג ‘שחייה מאמנים האגודה של סקרים אמריקה. טקסס הפיקה מספר אולימפיאדות ואלוף קולג ‘, כולל דנה וולמר, סטיב לנקיסט, ריאן ברוב, פול רובינסון, איאן קרוקר וניל ווקר.

ההיסטוריה של פנסילבניה של הצלחה בבריכה היא די חדשה, עם שחייה האולימפיים שלה מגיע מ 2008: אלישיה Aemisegger, ברנדן הנסן ו קתרין Riefenstahl. בשנת 2011, היו שני נבחרי הנבחרת הלאומית של ארה”ב, קונשוהוקן, פנסילבניה, אחים, תרזה ופרן קריפן. הזדמנויות הכשרה ברחבי המדינה הן רבות, עם כוחות מכללות פן סטייט ואוניברסיטת פיטסבורג בקרב תשע מכללות כי חסות החטיבה אני שחייה.

קליפורניה

קולורדו

טקסס

פנסילבניה