למעלה אנטי אייג’ינג ספקים

נוגדי חמצון הם תרכובות טבעיות הנמצאות בפירות וירקות, והן זמינות כתוספות ללא מרשם. תפקידם העיקרי הוא להילחם ברדיקלים חופשיים הגורמים נזק לתאים. רדיקלים חופשיים, אשר נמצאים בדרך כלל בגוף הם תוצאה של רעלים סביבתיים כמו זיהום אוויר, לשחק תפקיד חשוב בתהליך ההזדקנות. נוגדי חמצון גם לעזור לשמור על העור בריא. לכן, למעלה אנטי אייג’ינג ספקים יש תכונות נוגדות חמצון חזקה.

Resveratrol הוא חומר טבעי שנמצא בעור של ענבים אדומים, כמה גרגרים ועשב יליד יפן בשם knotweed. Resveratrol הוא נוגד חמצון חזק המגן על ה- DNA של תאים נלחם נגד רדיקלים חופשיים. כתוצאה מכך, רסברטרול נמצאה מועילה במחקרים קליניים עבור מגוון רחב של תנאים הקשורים לגיל כגון מחלות לב, שבץ, סוכרת מסוג 2, מחלות עור, מחלת אלצהיימר וסרטן השד והערמונית, על פי Drugs.com . Resveratrol כביכול מאט את תהליך ההזדקנות של תאים ומגדיל את תוחלת החיים האנושית.

תה ירוק, הידועה בשם מדעית Camelia sinesis, הוא עשב יליד הודו וסין. המרכיבים הפעילים העיקריים בתה ירוק הם פוליפנולים. על פי המרכז הרפואי של אוניברסיטת מרילנד, פוליפנולים מתה ירוק יש תכונות נוגדות חמצון חזקות כי הם יכולים לנטרל ואף למנוע נזקים שכבר התרחשו בתאים מן הרדיקלים החופשיים. מחקרים מדעיים מצאו תוצאות חיוביות של שימוש בתה ירוק למספר צורות של סרטן, מחלות לב וסוכרת, מציין UMMC.

קואנזים Q10, או CoQ10, מתרחש באופן טבעי בגוף, במיטוכונדריה, החלק של התא האחראי להפקת אנרגיה לגוף. קואנזים Q10 הוא גם נוגד חמצון רב עוצמה, ותוצאות חיוביות נמצאו בעת שימוש בתוסף זה לתנאי לב, סוכרת וסרטן שד, מציין UMMC. לקואנזים Q10 יש השפעות נוגדות חמצון וממריצות וכן פעולות אנטי אייג ‘ינג, על פי מחקר שפורסם בגיליון ספטמבר 2009 של “Biofactors”. איכות אנטי אייג ‘ינג הוערך במחקר זה על העור ואת קמטים בעור. החוקרים מצאו כי CoQ10 מאיץ את הייצור של קולגן ומגן על תאי העור מפני למות בטרם עת.

התייעץ עם מומחה מקצועי המתמחה בתרופות אנטי אייג’ינג כדי לגלות איזה תוספת או תוספי עשוי לעזור לך להיראות צעיר ולמנוע מחלות כרוניות. זכור כי תוספי טבעי לא להחליף ולא צריך לשמש כדי להחליף תרופות קונבנציונאלי.

רזברטרול

תה ירוק

CoQ10

שיקולים