למה לאכול רמן אטריות כל יום לא בריא?

אוהבי ראמן אהובים על ידי תלמידי מכללות ואמנים מורעבים ברחבי העולם, הם ארוחה זולה ונוחה. עם זאת, רכיבים לא בריאים וחוסר חומרים מזינים לעשות את זה בחירה לא בריאה יותר מאשר פינוק מדי פעם. המחיר שאתה משלם מאוחר יותר לגבי הבריאות שלך היא עסקה גרועה עבור עלות נמוכה של קערה יומית של ramen.

חבילה של אטריות ראמן בדרך כלל מכיל בלוק של אטריות טרום מטוגן וחבילה של תבלין. עבור רוב המותגים, חבילה אחת של 85 גרם נחשב למעשה שתי מנות, למרות החבילה כולה הוא נצרך לעתים קרובות בשלמותו כארוחה אחת. חבילה של אטריות ראמן בדרך כלל עולה תחת $ 1 למנה ו לוקח פחות מחמש דקות כדי להתכונן.

תכולת השומן של אטריות ראמן גבוהה כי אטריות הם מטוגנים במהלך תהליך הייצור. חבילה אחת של ראמן מכילה 13.3 גרם שומן, כולל 6.4 גרם של שומן רווי. שומן רווי בתזונה מעלה את רמות הכולסטרול ותורם למחלות לב וכלי דם. איגוד הלב האמריקני ממליץ להגביל את השומן הרווי ל -7% מסך הקלוריות היומית שלך ואת השומן הכולל, בין 25 ל -35% מהצריכה הקלורית היומית שלך. עבור דיאטה 2,000 קלוריות, זה אומר הגבלת השומן הכולל בין 55 ל 78 גרם ליום ושמירה על שומן רווי מתחת 15.5 גרם ליום.

חבילה אחת של אטריות ראמן מכילה 1,731 גרם של נתרן, יותר ממחצית הצריכה היומית המומלצת למבוגרים בריאים עם סיכון נמוך ללחץ דם גבוה או יתר לחץ דם, ויותר מ -100% מההמלצה היומיומית לאנשים בסיכון גבוה קבוצות. על פי המרכז לבקרת מחלות ומניעתן, קבוצות בסיכון גבוה כוללות כל מי שאובחן עם יתר לחץ דם, אנשים מעל גיל 40 ואפריקאים אמריקאים. אנשים הסובלים מיתר לחץ דם, עם לחץ דם מתחת לגבול ליתר לחץ דם, ואלה עם בני משפחה שיש להם לחץ דם גבוה צריכים גם להגביל את צריכת הנתרן. לחץ דם גבוה יכול להוביל למחלות לב, שבץ ואי ספיקת כליות.

אם הדברים הרעים ב ramen הם לא סיבה מספקת כדי למנוע מהם להפוך חלק התזונה היומית שלך, אטריות אלה הם גם נמוכים בחומרים מזינים כי אחרת היית מקבל כאשר אוכל בריא יותר. בעוד ramen מכיל כמה מינרלים עקבות וויטמינים, כגון riboflavin ו סלניום, חומרים מזינים אלו ניתן למצוא בכמויות גבוהות בהרבה מזונות אחרים. במקום זאת, בחר מרק מלח משומר נמוך הכולל ירקות חתיכת פרי או כוס מיץ בצד.

כדי להפחית קלוריות ונתרן, אתה יכול לאכול רק חצי חבילה של ramen. אפשרות טובה יותר אינה הוספת מנות התיבול וטעינת המרק והאטריות עם ירקות מאודים וחלבון רזה, כגון עוף.

אטריות ראמן

שמן

מלח

חומרים מזינים

אפשרויות בריאה יותר