למה כפות רגלי בוערות בנעלי הטניס שלי?

תחושת צריבה על הרגליים במהלך התרגיל יכול להיות כל כך לא נוח כי האימון שלך הוא קצר. תחושת עקצוץ, צריבה ומיוזע עושה פעילות גופנית פחות מהנה. בין אם אתה חווה את התחושה בכל פעם שאתה לממש או רק כאשר אתה לובש זוג מסוים של נעלי טניס, הגורם הרגליים שלך בוער יכול להיות זהה. תזמן פגישה עם הרופא שלך לאבחון מדויק יותר דרכים להתמודד עם המצב.

סיבה שכיחה של שריפה ברגליים היא רגל של אתלט, תוצאה של זיהום פטרייתי שגדל בין בהונות. האזור החם, הלח, בין האצבעות, אידיאלי לפטריה זו לצמוח ולהתקדם, וכתוצאה מכך גרד בוער. כאשר אתה לובש נעלי טניס צמודות כדי לממש, הזיעה יכולה להחריף את המצב שלך, מה שהופך אותו גרוע בעת פעילות גופנית. מאז הרגל של אתלט היא טכנית זיהום, תצטרך משחה תרופות כדי לרפא את תחושת צריבה.

ללבוש לא מתאים, לא תומכת נעלי טניס, גם יכול להוביל תחושה בוער ברגליים. באותה בעיה ניתן להחמיר על ידי גרביים מסוימים גם כן. בשילוב עם זיעה, חומרים סינתטיים עשוי להיות מעצבן. בעת פעילות גופנית, ודא כי אתה לובש גרביים עשוי סיבים טבעיים, כמו כותנה, אשר פתיל להזיע מן הרגל שלך. חפש נעלי טניס התומכים ברגל שלך כראוי והם snug מבלי להיות הדוק כדי להבטיח את ההתאמה הטובה ביותר ואת התמיכה.

אם הרגליים הבוערות שלך מיוחסות למחזור העניים, סביר להניח כי מצב שסבלת עם כל החיים שלך. כאשר הגוף שלך לא לזרום דם על הרגליים ביעילות, הם עשויים להרגיש tingly, קהה וחם. מחזור הדם המסכן גם יכול להיות תוצאה של בגדים אתלטיים כי הוא חזק מדי או הנותרים במצב כי חותך את זרימת הדם לגפיים התחתונות. חשוב שכל הציוד האתלטי שלך מצויד כראוי לגוף שלך, במיוחד כשזה מגיע לסוג הנעליים שאתה לובש.

טיפול ברגליים הבוערות שלך מתחיל בטיול למשרד הרופא. מאז צרות ברגל יכול להיות סימן אזהרה של סוכרת, חשוב לך להסביר את האופי של כאבים ברגל שלך, כאשר זה קורה וכאשר זה מפסיק מקצועי בריאות. ניתן לרכוש תרופות אנטי פטרייתיות לרגל של ספורטאי בבית המרקחת, אבל הרופא שלך עשוי לרשום תרופות חזקות יותר אם יש צורך.

רגל של ספורטאי

נעליים מרגיזות

מסובך

טיפול ברגל