למה חשוב לשמור על כושר ובריאות?

שאל מישהו אם חשוב להישאר בכושר ובריא, ואתה ללא ספק תשמע “כן” מהיר. אבל אתה עשוי לקבל שתיקה אם אתה שואל למה זה חשוב. כאשר אתה מבין מדוע פעולה מועילה, יש לך מוטיבציה גדולה יותר לבצע את הפעולה, ואת ההתאמה הנותרים ובריא אינו שונה. בנוסף, אם אתה יכול לזעזע רשימה של היתרונות של כושר טוב, אתה יכול להניע חברים ואהובים ללכת בדרך הבריאה שלך.

הישרדותם של החזקים

אלא אם כן אתה באופן קבוע לעסוק בפעילויות מסוכנות, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות כדי להגדיל את הסיכוי שלך לחיים ארוכים היא להישאר בכושר ובריא. המרכזים לבקרת מחלות ומניעתן מדווחים כי אדם הפעיל פיזית במשך שבע שעות בשבוע נמוך ב -40% למות מוקדם יותר ממישהו הפועל במשך פחות מ -30 דקות בשבוע. התאמה מתאימה מפחיתה את הסיכון לסבול ממחלות לב, שבץ, לחץ דם גבוה, סוכרת מסוג 2, אוסטאופורוזיס וסוגים רבים של סרטן.

הכרזת העצמאות

בנוסף על הסבירות לחיות זמן רב יותר, יהיה לך איכות חיים טובה יותר סיכוי להישאר עצמאיים במהלך אותן שנים נוספות אם אתה לממש ולצרוך תזונה בריאה. להישאר במצב טוב נותן לך יותר אנרגיה לבצע משימות היומיום בעבודה ובבית. זה עושה את זה סביר יותר כי יהיה לך אנרגיה חילוף כאשר יום העבודה נגמר וזה הזמן לעשות קצת כיף. אם אתה נשאר בכושר כפי שאתה גיל אתה גם להפחית את הסיכון של נפילה. במילים אחרות, אדם בכושר הוא לא רק בסיכון נמוך יותר עבור מחלות רבות, אבל הוא גם פחות סביר להיפגע בטעות.

השתמש בראש שלך

זה לא רק המאסטרים זן מי יגיד לך כי המוח והגוף מחוברים. אנשי מקצוע רפואיים מבינים את הקשר גם כן. על פי CDC, הנותרים פעיל בכושר מפחית את הסיכון לדיכאון ומסייע לך לשמור על המוח בריא. המוח, כמו השרירים שלך, הוא מבנה פיזי שיכול לרדת עם הגיל. אבל בדיוק כמו פעילות גופנית יכולה לשמור על שאר הגוף בריא, זה יכול גם להאט או אפילו הפוכה השפעות מזיקות הקשורות לגיל.

תפוח ביום

זה מובן מאליו כי אדם בכושר ובריא לא יבלה כסף רב עבור שירותי הבריאות כמו אדם לא מתאים הממוצע. אבל להיות בכושר לא רק לחסוך לך כסף היום, סביר להניח לעשות זאת בעתיד גם כן. מחקר שנערך בשנת 2012 על ידי אוניברסיטת טקסס, דרום מערב ומכון קופר בחן את עלויות הטיפול הרפואי של 20,000 גברים בגיל העמידה ונשים על פני תקופה של 10 שנים. המחקר הסיק כי למשתתפים הבריאים יש 38% פחות עלויות רפואיות בשלב מאוחר יותר בחיים מאשר משתתפים שאינם מתאימים.