ירידה במשקל עם כדורי אקופרסורה

ידוע גם אקופרסורה חרוזים או זרעים, כדורים אקופרסורה זעירים לצרף נקודות מפתח על האוזניים שלך עם סרט דבק. גירוי הנקודות הללו יכול לעזור לאזן את הצ ‘י שלך או אנרגיית החיים החיוניים ולהפיג את התשוקה לאכילה. אתה יכול ללחוץ על הכדורים בכל עת במהלך היום כדי לעורר את הנקודות, לדכא את התיאבון שלך, ולתמוך דיאטה בריאה שלך ואת תוכנית התרגיל. Acupressure כדורים אינם תחליף טיפולים רפואיים קונבנציונליים.

תֵאוֹרִיָה

האוזן היא המארח ללחץ נקודות המתאימות לכל אזור של הגוף. גירוי נקודה על ידי לחיצה על זה עוזר להבטיח כי הגוף שלך מפיץ צ ‘י ביעילות, אשר בתורו יכול לעזור לך להרגיש מקורקע וממריץ. Acupressure האוזן יעיל במיוחד לטיפול בהתנהגויות ממכר, כולל אכילת יתר, על פי אתר Soft Touch דיקור.

סוגים

כדורי אקופרסורה עשויים מתכת או פלסטיק. כמה מותגים תכונה סטים של כמה חרוזים שאתה לצרף את האוזן באמצעות תחבושת דבק, בעוד אחרים מציעים באמצעות חרוזים בודדים במקומות נפרדים, כגון בחלק האחורי של האוזן באונה. כמה מתרגלים לייעץ באמצעות חרוזים ממוגנטים כדי לשפר עוד יותר את האפקטיביות של אקופרסורה באוזן. אחרים משתמשים בזרעים של צמח החיידקים, גרסה מסורתית של כדור האקופרסורה. האנרגיה של צמח החיסונים מסייעת לטהר את הדם שלך ואת צ ‘י מעופש ברור, על פי אתר הבית יאנג הבית.

טיפים

נקודות לחץ על האוזן קרובים מאוד זה לזה, ולכן זה מאוד קשה לבודד את הנקודה המדויקת שאתה צריך לעורר לירידה במשקל. בעוד יצרני הכדור אקופרסורה יכול לטעון כי הכדורים הם חסינים מפני תקלות, ההימור הטוב ביותר שלך עבור תמיכה יעילה הרזיה היא להתייעץ עם רפואה סינית מסורתית, או TCM, מתרגלת. אקופונקטורה או אקופרסורה יכול להראות לך איך למקם ולהשתמש כדורים אקופרסורה. הוא גם ייתן לך אבחון מותאם אישית, כולל דיאטה מותאמת אישית ופעילות גופנית כדי לעזור לך להרגיש ולהיראות הכי טוב שלך.

מחקר

כדורי אקופרסורה סייעו לבני נוער לרדת במשקל, כך עולה ממחקר שפורסם ב “American Journal of Chinese Medicine” מאת Ching Hsieh ממחלקת הסיעוד במכון הטכנולוגי של צ’אנג גונג שבטייוואן. במהלך שמונה השבועות של המחקר, משתתפים אשר הסתמכו על ירידה במשקל ייעוץ לבד צבר 0.0 נקודות על מדד מסת הגוף הגוף. אלה שהשתמשו חרוזי אקופרסורה מגנטי איבד 0.7 נקודות BMI. Vacacaria משתמשים הזרע היה ההצלחה ביותר, לאבד 1.2 נקודות BMI בממוצע.

שיקולים

כאשר עוברים כל סוג של טיפול באקופרסורה, חשוב לקחת את הרגשות שלך בחשבון לצד בעיות פיזיות, על פי מייקל ריד Gach, מייסד מכון אקופרסורה בברקלי, קליפורניה. בספרו “אקופרסורה לריפוי רגשי”, גאק מציין כי ביצוע אקופרסורה יכול לשחרר לא רק מתחים פיזיים, אלא גם חוויות רגשיות מאוחסנות גם כן. שמור על היומן כדי לעזור לעבד את כל הרגשות השליליים להתעורר כפי שאתה לרדוף acupressure לירידה במשקל. כמו כן יש לזכור, כי לא כל טכניקה עבור כל דאגה, יעבוד עבור כל אדם, באותו אופן.