טיפים לארוחת צהריים בבית הספר: איך לשמור על תפוח פרוס מלהפוך חום

תפוח פרוס לארוחת צהריים הוא מזין וטעים, אבל אחרי כמה שעות, אנזימים במשטח התפוח החשוף מגיבים עם החמצן באוויר, הופכים את התפוח לגוון חום לא מסודר לפני ארוחת הצהריים מתגלגלת. תפוח חום מעט הוא בטוח לאכול, אבל התפוח לא יישאר טעם במשך זמן רב, כמו browning הוא סימן לכך התפוח מאבד במהירות איכות. טכניקות פשוטות, כולל טיפול תפוחים לחתוך עם חומרים חומציים או שמירה על פירות מגניב, למנוע חמצון ולשמור על צבע ופריכות התפוח שלך.

מעילים את הקצוות הקצוצים של התפוחים עם מיץ פירות חומצי. מיץ פירות ופתרונות חומציים אחרים מאטים את תהליך הבראונינג מבלי להשפיע על טעמי הפרי. השתמש מברשת בצק כדי לצחצח את המיץ באופן שווה על התפוחים. השתמש בכל מיץ פירות הדר כגון לימון, סיד, מנדרינה, תפוז או אננס.

מניחים תערובת של מים וחומץ תפוחים או מיץ לימון בקערה קטנה. לזרוק את התפוחים בקצרה את הפתרון, ולאחר מכן ללטף את התפוחים יבש עם מגבת נייר. שיטה זו עשויה להיות קלה יותר אם אתה מטפל מרובים תפוחים לחתוך.

מקום לחתוך תפוחים בתוך אטום, מיכל הוכחה דליפה. מוסיפים מספיק סיידר תפוחים כדי לכסות את התפוחים. כיסוי תפוחים עם סיידר הוא דרך אחרת ליישם פתרון חומצי המאט browning ושומר על תפוחים לחתוך לח שלך טרי. אחרי שאתם אוכלים את התפוחים, אתם יכולים לשתות את המיץ.