ה- DVD הטוב ביותר עבור אימוני זרוע

בבית workouts הם חלופה יעילה במשך ימים אין לך את הזמן להגיע לחדר כושר או אם אתה פשוט מעדיף לעבוד מתוך הנוחות של הבית שלך. DVDs יכול לעזור לך הטון זרועות חלש ורפוי כחלק משגרת התרגיל הכוללת גם תרגיל אירובי לאבד כל עודף שומן כי הוא מסתיר שרירים שרירי. הזרועות הטובות ביותר ב- DVD עבורכם ישתנו בהתאם לרמת הכושר האישית שלכם, לתחומי העניין, ליעדים ולזיקה עם המדריך. באופן כללי, האימון הטוב ביותר DVD אימון כולל תרגילים אפקטיביים, שינויים ויכולת להניע אותך.

אם אתה בכושר כמו לאתגר את עצמך עם אימונים חדשים, אנדריאה רוג ‘רס Xtend Barre עשוי להיות רק ה- DVD בשבילך. Barre workouts להתמקד תנועות בסגנון בלט כדי להאריך ואת הטון את כל הגוף, אבל אתה לא צריך להיות בלרינה לעשות את זה. מאמן אישי מוסמך וחוקר קליני אריקה בית קובע כי קטע הגוף העליון של וידאו זה הוא אחד האימונים הטובים ביותר של כל ה- DVD שהיא עשתה באתר האינטרנט שלה. גווני הכתפיים והזרועות בתוך כ 11 דקות עם דגש על חזרות מוגברת ופחות מנוחה.

ג’יליאן מייקלס ידועה בתפקידה כמאמנת בתוכנית המופע האמריקאית “המפסידה הגדולה ביותר”. ההארדקור שלה ואת טקטיקות האימונים יעזור לך לפסל סקסית, זרועות חזקות כחלק האימון הכולל שריפת שומן. הרם כדי לבנות שריר ולשרוף קלוריות עם שריד זה עם משקולות ה- DVD, שבו אתה משתמש משקולת או פעמון קומקום עבור תרגילים. בחר משקל המאפשר לך להשלים את כל התרגילים חזרות אבל עדיין מרגיש עייף עד סוף האימון. אם אתה לא מרגיש כאילו אתה עובד מספיק קשה בסוף ה- DVD, נסה להגדיל את העומס עבור האימון הבא שלך.

טמילית ווב, מדריך של לחמניות פלדה ו ABS של פלדה תקליטורי DVD, גם מטרות הנשק של נשק של פלדה DVD. Webb מנחה אותך באמצעות סדרה של תרגילי גוון בעוצמה גבוהה יותר אשר מקצר את זמן האימון אבל מגביר את מסת השרירים שלך ואת כוח יעיל. תרגילים יכול להיות שונה כדי להיות קל יותר או קשה יותר על פי רמת הכושר שלך, כך שתוכל להשלים את האימון מלא ועדיין מרגיש את כוויות כדי להרים את שרירי הזרוע.

כאשר מחפשים את האימון הטוב ביותר ה- DVD האימון בשבילך, לבחור אחד שממקד את קבוצות השרירים הגדולות, כולל שרירי הזרוע, התלת ראשי הכתפיים. ההתנגדות הנוספת בצורת משקולות תגביר את מסת השרירים ואת כוחה, בעוד החוזרות המוגברות יגבירו את סיבולת השרירים. משקל הגוף תרגילים כגון לדחוף קופצים ו triceps מטבל את הספסל ביעילות הטון את הזרועות והוא יכול להיות אתגר. האם נשק לממש את ה- DVD על ימים רצופים פעמיים עד שלוש פעמים בשבוע כדי לאפשר התאוששות שרירים בין האימונים.

לעלות על באר

רכבת עם ג’יליאן

נשק של פלדה

מה לשקול