המינון היומי של כדורי אוכמניות

כ -20% מהנשים סובלות מזיהום דלקת בדרכי השתן אחת לפחות ו -3% סובלות מזיהומים חוזרים ונשנים בדרכי השתן, מדווח ד”ר דארן לינץ ‘, מבית החולים “בית ישראל”, בגיליון דצמבר 2004 של “רופא המשפחה האמריקאי”. מצב כואב שגורם לעוויתות של שלפוחית ​​השתן, קושי במתן שתן ולפעמים חום, זיהומים בדרכי השתן, הנקראים בדרך כלל UTI, בדרך כלל נדרש טיפול אנטיביוטי. Over-the-counter חמוציות ספקים שנלקחו מדי יום עשוי לסייע במניעת דלקות בדרכי השתן, אבל לדבר עם הרופא שלך לפני נטילת תוספי אוכמניות.

על פי Drugs.com, אין מינון סטנדרטי של תוספת חמוציות למניעת UTIs. מחקרים שונים השתמשו בכמויות משתנות של התוסף. מינון יומי של 500 מ”ג היה יעיל כמו אנטיביוטיקה במניעת UTI חוזר ונשנה בקרב נשים מבוגרות במחקר שפורסם על ידי חוקרים מאוניברסיטת דנדי בגיליון נובמבר 2008 של “Journal of Antimicrobial Chemotherapy”. מינון של 300 מ”ג עד 400 מ”ג פעמיים ביום יש גם מראה יעילות בניסוי קליני שדווח בשנת 2009 “קנדי Journal of Urology,” על פי לינץ ‘. שאל את הרופא על המינון הטוב ביותר עבורך לקחת.

מחקרים לא הקימו מינון בטוח של כדורי אוכמניות לילדים עם UTIs חוזרים. אין לתת לילדך כדורי אוכמניות ללא אישור הרופא ופיקוחו.

בניגוד אמונות קודמות, חמוציות לא מונע זיהום בדרכי השתן על ידי יצירת שתן חומצי. במקום זאת, טאנינים מרוכזים שנמצאו בחמוציות מונעים את ה- P-fimbriated E. coli, אחד הפושעים החיידקיים העיקריים שגורמים ל- UTI, מהצמדתם לקירות שלפוחית ​​השתן, לדברי מנהלת שירותי הבריאות, קרול ג ‘. מאלבייהיל, BSN, RN-C של אוניברסיטת פיטסבורג. מנה יומית של חמוציות מסייעת למנוע את החיידק משכפול, גורם UTI.

הסיכונים של תוספי חמוציות כוללים סיכון מוגבר לפתח אבנים בכליות אם יש לך נטייה אליהם בשל התוכן oxalate חמוציות. חמוציות יכול להגדיל את הסיכון לדימום, לא לקחת חמוציות ללא אישור הרופא שלך אם אתה לוקח מדללי דם. גלולות חמוציות לא צריך לקחת כתחליף לטיפול באנטיביוטיקה אם לפתח זיהום בדרכי השתן. אתה יכול בבטחה להשתמש גלולות אוכמניות עד 12 חודשים כטיפול מניעתי עבור UTI של, לשאול את הרופא אם זה בטוח לך לקחת את הגלולות לתקופה ארוכה יותר.

מינון למבוגרים

מינון ילדים

פעולות

סיכונים