ההיסטוריה של כדורי כדורסל

כדורסל הגיע מכיוון שרופא ומורה לחינוך גופני רצו ספורט שבו יכלו תלמידיו לשחק בבית בחורף הקשה של מסצ’וסטס. התקוות שלו היו המשחק יסייע לשחקנים לעבוד על תיאום עין יד, קופץ, ריצה, יריות וטיפול בכדור, אבל לא הרבה קשר שחקן. תקוותיו התגשמו עם כדורסל. המשחק לא השתנה הרבה במשך השנים, אבל הכדור שלה ראה לא מעט התפתחויות.

כדור משחק ראשון

ד”ר ג’יימס נייסמית ‘המציא את משחק הכדורסל ב -1891, אבל המשחק לא קיבל כדור משלו עד שלוש שנים מאוחר יותר. שחקני כדורסל מוקדמים השתמשו בכדורגל, שאותו זרקו לסלי אפרסק של חצי בושל שהיו תלויים על הקצות הנגדיות של חדר הכושר.

כדורסל ראשון

Naismith קרא על א.ג. Spalding & Bros. לבוא עם הכדור במיוחד עבור משחק כדורסל בשנת 1894, אתר ה- NBA אומר. החברה יצרה כדור עור מוחזק יחד עם שרוכים במשקל של פחות מ 20 oz. כדורסל ראשון היה בהיקף של 32 אינץ ‘, אשר היה ארבעה סנטימטרים גדול יותר מאשר כדורגל.

התפתחות

שולי כדורסל עברו את הדרך בשנת 1948, עם הבנייה המעוצבת החדשה והיקף קטן יותר של 30 אינץ ‘הפך רשמי בשנת 1949. עיצוב כדורסל התקדמה שוב, עם ארבעה פאנלים מסורתיים שלה השתנה לשמונה, ואת NBA אימצה את זה כמו עיצוב הכדור הרשמי שלה ב 1970. NBA גם אימצה כדור מלא של כדור פלדה Spalding כמו הכדור הרשמי שלה בשנת 1983, אם כי ליגות אחרות השחקנים להשתמש במגוון של מותגים שונים, חלקם עשוי גומי סינתטי או חומרי גומי ולא עור. כדורים מיוחדים עבור שחקנים קטנים יותר, שחקני בית הספר התיכון ספציפיים לשימוש פנימי או חיצוני יש גם לבוא לידי ביטוי.

התקדמות

שיפור הכדורסל הוא חיפוש מתמיד, הערות Encyclopdia.com. שיפור אחד כזה היה כדורסל “חור-אין-אחד” שהופיע בגומות חן כמו כדור גולף. הגומות היו אמורות לשפר את אחיזתו של השחקן, כדי שיוכל בקלות להרים את הכדור. אחרת היתה קליפת כדורסל חיצונית עשויה מזיעת פוליאוריתן מזיעה, שעליה היו חורים של לחות מיקרוסקופיות. Spalding היה עסוק עם ההתפתחויות החדשות שלו, יצירת כדור כתום ולבן משחק עם כיסוי מיקרופייבר מרוכבים זה עכשיו הכדור הרשמי של WNBA. החברה באה עם כדור הכולל משאבת מובנית בשנת 2001 ועיצוב חדש עבור הכדור NBA הרשמי בשנת 2006. העיצוב המעודכן כולל כיסוי מרוכב microfiber, ולא עור, ושני לוחות משולבים ולא שמונה סטנדרטית .