ההיסטוריה של אימון אתלטי

אימון אתלטי ראה התפתחות משמעותית במהלך 100 השנים האחרונות. חלק גדול מהשינוי נבע מהתקדמות טכנולוגית, מימוש הצורך במאמנים אתלטיים, הערכה מחודשת של תכנית לימודים אפקטיבית לאימון אתלטי ושינוי מתמיד בהנהגת ארגוני הכשרה אתלטיים לאומיים ובינלאומיים.

הַגדָרָה

מאמנים אתלטיים עוזרים למנוע ולטפל בפציעות הנגרמות בדרך כלל על ידי מעורבות אתלטית. מאמנים אתלטיים לבלות זמן עם ספורטאים כדי ללמד אותם אמצעי מניעה כדי למנוע פציעות, כמו גם את השימוש הנכון של ציוד אתלטי. מאמנים אתלטיים גם הקלטת הקרסוליים או הברכיים, הברכיים נספחים אחרים כדי למנוע ספורטאים להיפגע או לפתח פגיעה נוספת. אחריות נוספת של מאמן הספורט היא ללמד תרגילי תרפיה לספורטאים המשפרים כוח, איזון ותיאום. תחת הכוונה של רופא, מאמנים אתלטי הם הראשונים מגיבים לפציעות באירועים אתלטיים ולנהל עזרה ראשונה לספורטאים.

הִיסטוֹרִיָה

האגודה הרפואית האמריקאית אישרה אימון אתלטי כמקצוע בתחום הבריאות בשנת 1990, אם כי נוכחותו של מאמן הספורט היתה נפוצה במשך עשרות שנים קודמות. משתתפי המשחקים האולימפיים בתחילת המאה ה -20 התייחסו לספורטאים לפציעות ומניעה. לאחר שהפוטבול הפך לספורט לאומי רשמי בארצות הברית, התברר כי המגינים צריכים להיות נוטים לספורטאים במקרה של פציעה. בשנות החמישים נוסד ארגון האימון האתלטי הלאומי, המורכב מאמנים ברחבי העולם, כולל קנדה, יפן וארצות הברית. המועצה הארצית של הסמכה הוצב במקום בשנת 1989, תוכנית הסמכה עבור מיקום ברמת אתלטים מאמנים.

תכנית הלימודים המוקדמת

מחקר שפורסם ב “Journal of Athletic Training” מסביר שתכנית הלימודים המוקדמת של תאמני אימון אתלטיים התמקדה בזיהוי “גוף ידע ספציפי למאמנים אתלטים”, אך הקורסים היו זהים באופן יחסי לקורסים אחרים בתחום הבריאות והחינוך הגופני. עד 1970, את הלימודים עבור מאמנים אתלטי התחיל להתקדם, ביטול הצורך הסמכה להוראה משנית. ב -1981 הציע סיירס מילר, יו”ר ועדת החינוך המקצועי, אפשרות ייחודית ספציפית להכשרה אתלטית שתוצע במכללות. בשנת 1982, מועצת המנהלים של NATA החלה ליישם סטנדרטים והנחיות שבתי ספר יכולים להשתמש בהם כדי להציע תוכניות מרכזיות בהכשרה אתלטית. כיום, אימון אתלטי מוצע ברמת תואר שני ודוקטורט.

אימון אתלטי הסמכה

הכישורים של מאמן אתלטי מקצועי כוללים סיום עם תואר ראשון בתוכנית הכשרה אתלטי מוכר, החייאה וסיוע עזרה ראשונה, יישום מאושר על ידי מאמן מוסמך NATA, ואת השלמת מוצלחת של הבחינה NBOC.

תעסוקה

לפי נתוני לשכת העבודה והסטטיסטיקה, למדריכי הספורט היו 16,300 משרות ב -2008. רוב המשרות הללו קשורות לאירועי ספורט, אך 39% עבדו בבתי ספר ובאוניברסיטאות ו -38% נוספים עבדו בשירותי בריאות, כולל משרות בתי חולים ומרפאות רופאים. כ -13% מהמאמנים עבדו במתקני נופש ו -5% עבדו בתחום הספורט.