ההבדל בין אופני הנערים והנערות

למרות שאתה יכול בדרך כלל לומר במבט אחד אם היצרן הוא שיווק אופניים לנערה או ילד, ההבדלים במסגרות הם קוסמטיים במידה רבה. המאפיין העיקרי של אופני הגבר הוא מוט המתכת המחבר את הכידון לאוכף, אשר אופני הנקבות חסרים באופן מסורתי. יותר ויותר, עם זאת, יצרני אופניים מציעים אופניים המותאמים לצרכים המיוחדים של הגוף הן זכר ונקבה.

סגנון המסגרות של אופני הנערות מתוארך לשנים הראשונות של עיצוב האופניים, כאשר מסגרות צעד אחר צעד איכלסו את החצאיות והשמלות הארוכות שהנשים לבשו בסוף המאה ה -19 ותחילת המאה ה -20. עד היום, אופניים משווקים אפילו את הצעירים ביותר יש בדרך כלל בר מתכת, ואילו אלה מיועדים לבנות לא. הבר הגבוה יותר על אופניים של ילד משמש כדי להוסיף יציבות למסגרת האופניים. אמנם לא חזק, צעד דרך מסגרות להציע את היתרון של הרכבה קלה יורד.

יצרני האופניים עכשיו לספק את הצרכים של רוכבות נקבה, המאפשר רגליים ארוכות יחסית של האישה ו torsos קצר יותר, על פי המאמן רכיבה על אופניים גייל ברנהרדט. היצרנים יכולים לקצר את הרוחב בין הכידון לאופניים, שכן כתפיה של נקבה אינן רחבות כמו של גבר. אופני נשים מסוימים כוללים אחיזה קלה יותר, מנופי בלמים וצמיגים.

האוכף, או המושב, של אופניים עשויים להיות שונים, בהתאם למין שעבורו האופניים עוצבו. אוכפים של גברים הם בדרך כלל יותר ויותר צרים, בעוד נשים הן קצרות יותר רחב יותר כדי לתמוך באגן נקבה רחב יותר באופן יחסי.

שינוי גודל ההבדלים עשוי לגרום לאופניים מסוימים להיות נוחים יותר לגוף או לגוף, אבל חוץ מזה, האופניים המודרניים של גברים ונשים נראים דומים להפליא. המפרסמים נוטים למקד גם בנים או בנות במיוחד בשיווק של אופניים לילדים, עם זאת. בעוד אופני הנערות מתאפיינים בצבע בצבעי פסטל, ולעתים קרובות יש להם פרטים “נשית” כגון סלים וכבלים, אופני הבנים מתפארים לעתים קרובות בצבעים כהים ובמאפיינים “גבריים” או פעולה מוכווני מהירות. אופניים עבור בנים מבוגרים לחקות את הסגנון של האופניים BMX. כמו צעצועים אחרים, אופניים לעתים קרובות משקפים קריקטורות פופולריות או סרטים נושאים, אשר לעתים קרובות נוטים להיות מכוונים במיוחד כלפי מין אחד או אחר, ולא שניהם.

הפרשי מסגרת

גודל מקומות

עיצוב האוכף

הפרשי שיווק