האם חומצת אלפא ליפואית צריכה להילקח עם מזון או על בטן ריקה?

נוגדי חמצון בגוף שלך חשוב כדי למנוע נזק לתהליכים ביולוגיים רגילים וסכנות סביבתיות. חומצה אלפא-ליפואית היא כימיקל טבעי המתפקד כנוגד חמצון בכל הגוף ומסייע לחידוש נוגדי חמצון טבעיים אחרים. תוספי המכילים ALA משמשים לשיפור השימוש גלוקוז, נוירופתיה סוכרתית תנאים אחרים, והם נספגים הטוב ביותר כאשר נלקח על בטן ריקה.

ALA מסיס הן במים והן בסביבות שומן, מה שמאפשר לו להיות נוגד חמצון ייחודי שיכול להגן על כל חלקי הגוף. ALA משמש גם למחזר נוגדי חמצון אחרים כגון ויטמין C, ויטמין E וגלוטתיון. למרות המנגנון עדיין לא ברור, ALA משפר ספיגה ושימוש גלוקוז וחומרים מזינים אחרים על ידי פעולה כלשהי על קולטן האינסולין. רגישות לאינסולין ונוירופתיה פריפריאלית אצל אלו עם סוכרת מסוג 2 והפרעות מטבוליות אחרות עשויים להשתפר בתוספות ALA.

ALA הוא נספג הטוב ביותר על בטן ריקה, 1-2 שעות לפני האכילה. על פי מכון לינוס פאולינג, מינון של 50 מ”ג או יותר של ALA תוצאות ברמה משמעותית אך חולפת של ALA בדם. ALA יכול להתקיים בשתי צורות, המיועדות R או S, שהן בעצם תמונות מראה כמו ידך השמאלית והימנית. R-ALA הוא טופס המיוצר באופן טבעי על ידי הגוף שלך. תוספי המכילים רק RA ALA הם יקרים יותר אבל טוב יותר נקלט על ידי הגוף שלך.

למרות רמות ALA ניתן להעלות באופן משמעותי עם ספקים, עודף ALA הוא מטבוליזם במהירות על ידי הגוף שלך מופרש. אלו המבקשים לקחת ALA לתמיכה נוגדת החמצון שלה או לסייע בטיפול בסוכרת מסוג 2, כאשר המינון המומלץ הוא 800 מ”ג ליום במנות מחולקות, מומלץ לקחת תוספת זמן שחרור.

ALA נמצא באופן טבעי בגוף, ותוספת של עד 1,600 מ”ג ליום במשך שישה חודשים ו -1,200 מ”ג ליום במשך שנתיים כבר נסבל היטב במחקרים, על פי מכון לינוס פאולינג. התייעץ עם הרופא שלך לפני נטילת תוספי ALA אם אתה מטופל על מצב רפואי או לוקחים תרופות יומיות, מרשם או אחרת. מי לצרוך כמויות גדולות של אלכוהול או יש ויטמין B-1 חסר צריך להימנע תוספי ALA. ALA עשוי לסייע בהורדת רמת הסוכר בדם, אך עשוי לעשות זאת באופן מוגזם אם אתם לוקחים תרופות אחרות לסוכרת.

אודות חומצה אלפא-ליפואית

קְלִיטָה

שחרור זמן חומצה אלפא-ליפואית

השלמה בטוחה