דיאטה טבעונית עבור כיס המרה

תזונה טבעונית — אחד זה נמנע כל בשר, חלב ומוצרי לוואי של בעלי חיים — מציע יתרונות רבים, כולל שיפור בכיס המרה והפונקציה. כיס המרה הוא אחד האיברים הקטנים ביותר בגוף, זה בצורת אגס המכיל מרה נמצא על החלק התחתון של הכבד. התנאים הקשורים לכיס המרה, כגון פיתוח אבני מרה, יכולים להיות מטופלים או נמנעים על ידי אכילת תזונה טבעונית, שהיא דיאטה עשירה בסיבים דלת שומן ללא כולסטרול. תמיד לדבר עם הרופא שלך לפני תחילת כל משטר דיאטה חדש כדי להיות בטוח שזה בטוח בשבילך.

טיפול גלסטון

אחת הסיבות לאבני מרה היא לאכול דיאטה גבוהה בשומן וכולסטרול נמוך בסיבים. לכן, אימוץ תזונה טבעונית יכול להקל על בעיות אבן המרה ולעזור לעצור אבנים חדשות להרכיב. טבעונות מתרכזת סביב תזונה עשירה בירקות, פירות, אגוזים ודגנים, זוהי דיאטה מומלצת לחיות עם אבני מרה במקום ניתוח כדי להסיר אותם. אם אתה מודאג לגבי אבני מרה הנוצרות לאחר ירידה במשקל, ד”ר גייב מירקין ממליץ לאכול תזונה טבעונית.

אין בשר

את כיס המרה חנויות bile המיוצר על ידי הכבד, ואת זה bile מסייע לשבור שומן. אם אתם אוכלים דיאטה דלת שומן, עם זאת, זה יכול לשים את הלחץ על הפונקציות של הגוף שלך, כולל הדרך את כיס המרה ואת תהליך המרה המרה. הסרת בשר מן הדיאטה שלך חותך החוצה חלבון בעלי חיים עתירי שומן. זה נכון במיוחד של בשר אדום, אבל אפילו מקורות רזים של חלבון מן החי מכילים כולסטרול, ולכן עבור בשר עלול להיות האפשרות הבריאה עבור כיס המרה שלך.

אין מוצרי חלב או בעלי חיים

בשר, חלב, ביצים ותוצרי לוואי אחרים של בעלי חיים מפעילים את סולם הממדים מבחינת תכולת השומן. בעוד חלב רזה חלבון ביצה הם חלופות בריאים חלב שלם וביצים מטוגנות, כל רקמה חיה ותוצרי לוואי מכילים כולסטרול נמוכים בסיבים – ולכן אינם מציעים שום יתרונות בריאותיים בכיס המרה שלך. במקרה הגרוע ביותר שלהם, תוצרי לוואי של חלב וחיה הם מזונות עתירי שומן, שאוכלים באופן קבוע, יכולים לשים את הלחץ על יכולתו של כיס המרה שלכם לשבור שומן.

אכילה דיאטה טבעונית

תזונה טבעונית יכולה בקלות לעמוד בדרישות התזונתיים היומיות שלך, וחשוב לזכור שכל דיאטה היא רק בריאה כמו שאתה עושה את זה בעצמך. עם תזונה טבעונית, אתה צריך לקבל מנות היומי שלך של חלבון וסידן מכל טבעי, מקורות מזון שלם. כהה, עלים ירוקים, כגון תרד וכרוב, הם גבוהים בסידן ומינרלים, הם דל קלוריות צפופה מבחינה תזונתיים. עבור חלבון, להסתמך על מקורות דל שומן, כגון עדשים, שעועית ודגנים.