בריכת שחיה עבור שחקני כדורסל

שחקני כדורסל משתמשים במגוון של שרירים כדי לשחק את המשחק, כולל הרגל, הגב התחתון, שרירי הבטן והשרירים. בגלל שחייה היא תרגיל גוף מלא, מקבל בבריכה היא דרך יעילה לחזק את הטון השרירים המשמשים על העץ. בנוסף לאיכויות החיזוק והטיפול, שחייה היא תרגיל קרדיו-וסקולארי יעיל המסייע בבניית כושר גופני.

נשק

שרירי הזרוע משחקים תפקיד מפתח במשחקי כדורסל ומשמשים לביצוע מגוון משימות, כולל ריקבון, מעבר וריבאונד. בעוד שיפור שרירים אופטימלי מתרחש בחדר משקל, זה גם יכול להיות יעיל שבוצעו בבריכה. לדוגמה, בריכות שחייה באמצעות שבץ חופשי מקבל את הזרועות נע בתנועה סיבובית לסירוגין, דוחף את הגוף שלך דרך המים עם כל שבץ למטה. שרירי הזרוע והתלת ראשי הם שרירי המיקוד באמצעות שבץ זה. החזה הוא דרך טובה להתמקד על שרירי החזה והכתף, בעוד הפרפר הוא דרך יעילה לעבוד בשרירי לאט. לא משנה שבץ, שחייה ילך דרך ארוכה לקראת שיפור כישורי הכדורסל שלך.

רגליים

הרגל הרגל ואת התנועות הרגל לשחק תפקיד חשוב בכל משיכות המשמש לשחות הקפות והם אמון יעיל כי ייהנו לך במהלך משחק כדורסל. יחד עם תנועות הזרוע הנכונה הקשורים לכל סוג של שבץ שחייה, הרגליים והרגליים לפעול כמו הדפסים המסייעים לנווט ולהניע את הגוף בכיוון הנכון דרך המים. שבץ חופשי מחייבת אותך לבעוט את הרגליים תוך הצבעה הבהונות שלך, לבעוט אותם במשיכות קצר למעלה ולמטה. השד מחייב אותך לכופף את הברכיים החוצה ולהדחיק את הרגליים לחלק האחורי של הגוף, כאשר הידיים פועלות בתנועה דומה. תנועות רגליים עבור שבץ פרפר דומים תנועות סנפיר של דולפין, המחייבת אותך להתכופף ולבעוט את הברכיים בקיצור למטה בתנועות למעלה בזמן הזרועות לעשות את משימתם במתן למשוך את המים.

קפיצה ג ‘קים

בעוד שחייה הקפות היא דרך טובה כדי לשפר את הטון ואת השרירים אתה משתמש כדי לשחק כדורסל, האימונים שלך בריכה גם יכול לכלול פעילויות רבות כי הם עושים באופן מסורתי על הקרקע. לדוגמה, שקעי קפיצה הנעשים במים מספקים רמה של התנגדות המחזקת את השרירים בצורה שאינה אפשרית על הקרקע. בריכת שחיה קופץ שקע נעשה על ידי דשדוש לעומק זה מביא את המים עד הכתף ברמה. עם הרגליים שטוח על הרצפה, לכופף את הברכיים ואת האביב גבוה ככל שאתה יכול למעלה מן המים, להביא את הרגליים החוצה לצדדים בהונות שלך הצביע ואת הידיים מעל הראש שלך. ארץ עם הברכיים כפופות שלך הרגליים בנפרד, ואז לחזור על עד 20 פעמים.

גוף מלא למתוח

מתיחה בעוד במים היא דרך נוספת כדי לשפר את האימון הבריכה שלך כדורסל. גוף מלא למתוח ניתן לעשות בכל עומק והוא נעשה על ידי הפנים ותופס על הצד של הבריכה. עם הרגליים שלך שטוח על הקיר מתחת למים, לכופף את הברכיים וללחוץ את הרגליים על הקיר תוך שאיפה ושמירה על האחיזה שלך על שפת הבריכה. כפי שאתה לנשוף, להעביר את הירכיים בחזרה עד הברכיים שלך רק כפוף מעט. אתה נמצא במצב הנכון כאשר התנוחה שלך דומה לגירסה אנכית של מגע אצבע על הקרקע.