בעיות הקרקפת מסריחות

על פי בריאות ותזונה טיפים, אנשים רבים סובלים קשקשים בעיות גירוד. ריח הקרקפת הוא קצת יותר נדיר, אבל אם אתה בין אלה הסובלים ממנו, זה יכול להיות מביך ו מגביל חברתית. אם יש לך שיער שמנוני, אתה יכול להיות נוטה יותר לקרקפת ריח יותר מאחרים. למרבה המזל, יש הרבה דברים שאתה יכול לנסות להיפטר ממנו, אבל זה יכול להיות עניין של ניסוי וטעייה.

גורם ל

לגוף יש שני סוגים של בלוטות זיעה: אקריני ואפוקריני. אם ריח הקרקפת שלך, אתה יכול להתחיל להאשים בלוטות אפוקריניות שלך. אלה מתרחשים בכל מקום שבו יש לך זקיקי שיער, כגון הראש שלך. בלוטות אפוקריניות מפרישות זיעה שומן, על פי מרפאת מאיו. כאשר הוא מגיע אל פני השטח של העור שלך, אם יש חיידקים קיימים שם, הם יתקפו אותו כדי לשבור אותו, ואת התוצאה מריח. האתר Dr.Donnica.com מציע כי בלוטות החלב בקרקפת שלך יכול לתרום לבעיה אם הם מייצרים יותר מדי שמן, כי שמן יכול להניע את הצמיחה של חיידקים.

תיאוריות אחרות

תיאוריה אחרת, על פי בריאות ותזונה טיפים, זה מה שאתה אוכל עלול לגרום לבעיה. אם הריח הקרקפת שלך נמשכת לא משנה מה אתה עושה כדי לנטרל חיידקים ואת הצמיחה שלה, ייתכן שיהיה overbundance של שמרים במערכת שלך. שמרים הם סוג של פטרייה וזה גם מריח. בדוק את התוכן התזונתי של מאכלים האהובים עליך כדי לראות אם הם מכילים שמרים. אם הם עושים, להימנע מהם לזמן מה כדי לראות אם הבעיה שלך משתפרת.

פתרונות

לא משנה אם הריח שלך מגיע חיידקים או פטריות, שמפו המכיל pyrithione אבץ עלול להילחם גם אחד. בריאות ותזונה טיפים גם מציע שמפו המכילים גופרית. כמוצא אחרון, לשטוף את השיער שלך עם סבון הגוף אנטיבקטריאלי במקום שמפו.

טיפים

אם יש לך גם קשקשים, לא להתפתות להפסיק לשטוף את השיער שלך לעתים קרובות כי אתה חושב שזה יתייבש הקרקפת שלך ולהפוך את המצב גרוע יותר. הצטברות של שמן השיער שלך לא יפסיק את הקרקפת מ מתקלף, אבל זה יגרום להצטברות של חיידקים. בריאות ותזונה טיפים ממליץ לקנות מדגם וגדלים המשפט של שמפו וסבונים שונים כפי שאתה מנסה להבין איזה מהם עובד אתה. חכה להשקיע בבקבוק גדול כאשר אתה בטוח מותג עושה את הטריק.

אַזהָרָה

ברוב המקרים, ריח הקרקפת הוא שפיר, אבל תמיד יש סיכוי שזה לא יכול להיות. בריאות ותזונה טיפים מייעץ לקבוע פגישה עם רופא עור אשר מכיר תנאים הקרקפת יוצאת דופן. זה יכול לחסוך לך זמן לנסות את השמפו ואת שואבי שונים יכול לזהות בעיה חמורה יותר.