בישול צמחוני אחד

בגלל דיאטה צמחונית צריך להיות מורכב של הרבה ירקות טריים, בישול עבור אחד עשוי לעתים קרובות אתה נאבק להשתמש בתוצרת לפני שהוא הולך רע או מרגיש חוסר מוטיבציה או זמן להכין ארוחה גדולה. ישנם פתרונות פשוטים בעת בישול ארוחות צמחיות בעצמך כי יהיה לך לאכול מאכלים טעימים מדי יום, ללא עבודה של בישול ארוחות גדולות מדי יום או מבזבזים ירקות שאינם בשימוש.

צמחוני 101

לכל אחד יש טעמים שונים כשמדובר בארוחות, וצמחונים אינם יוצאי דופן. בישול צמחוני יכול להיות עבור כל הטעמים השונים, מארובות מבוססות שעועית גבוהה לקלאסיקה כמו פסטה עם רוטב. אתה רוצה לוודא שאתה לאכול ארוחה מאוזנת מלאה של חלבון, ויטמינים וחומרים מזינים. מחלקת החקלאות של ארצות הברית ממליצה על ביצים, שעועית, אגוזים, חמאת אגוזים, אפונה ומוצרי סויה כגון טופו כדי למלא את החלק החלבון של הדיאטה. עבור ירקות, הפתגם הישן שאומר את הצבע יותר טוב עדיין מצלצל נכון.

בישול נגד להוציא

אכילה בדרכים יכולה לעתים קרובות להוביל לארוחות לא בריא. לעתים קרובות מזון זול וקל נטען עם פחמימות או שומן. עבור vegetarians, ללכת אל אפשרויות יכול להיות מוגבל עוד יותר. הדרך הטובה ביותר להבטיח לאכול ארוחה בריאה, צמחונית במהלך ימי העבודה שלך, או בכל עת, היא לבשל את הארוחות שלך. אבל זה לא צריך להיות כמו זמן רב כפי שאתה עשוי לחשוב.

לוח הזמנים

בעת בישול אחד ההימור הטוב ביותר שלך הוא לקבוע לוח זמנים. תוכנית איזה סוג של ארוחות אתה רוצה לאכול באותו שבוע — אולי שלוש עד ארבע מנות — לקנות את המצרכים המתאימים. בחר אחד או יומיים של השבוע, כאשר יש לך זמן להכין ארוחה הכנה ולקחת את הזמן לבשל ארוחות אלה היטב מעוגל veggie. רוב הסיכויים אם אתה מבשל לזניה veggie כולו, אתה לא הולך לאכול את הכל בישיבה אחת. להקפיא חלק מנות וליהנות שוב ביום אחר של השבוע.קפיא חלקים של מנות אחרות אתה מבשל, בדרך זו אתה לא צריך להקריב איכות אם אין לך זמן לבשל מלא, בריא ארוחה, פשוט לתפוס צלחת מתוך המקפיא לחמם אותו. זה גם מאפשר לך להשתמש בתוצרת לפני שזה הולך רע, אשר יכול להיות אתגר בעת בישול עבור אחד. דוגמאות לארוחות שניתן להקפיא הן פסטה, מרק, צ’יפס, המבורגרים צמחוניים וצ ‘ילי צמחוני. “מאיו קליניק` s on line מאמר “בריא ארוחות: בישול 1 או 2” רשימות עצות מועילות כגון קניית מזון קפוא ב בתפזורת ובישול “ארוחה אחת ארוחות” המכילים מאכלים ממספר קבוצות מזון.

מאכלים טריים

כמובן שאתה לא תמיד רוצה לאכול מהמקפיא. סלטים הם הדרך המושלמת כדי להחדיר כמה קל, חומרים מזינים טריים לתוך הארוחה שלך. שטיפות טרום לשטוף ו bagged לעתים קרובות להחזיק היטב במקרר — טוב עבור אוכל סולו — רק צריך כמה ירקות אוהב בצל, עגבניות או פטריות להיות spruced למעלה.

קניות במכולת

מלבד הפריטים שאתה קונה עבור הארוחות המתוכננות שלך, לקנות מנות קטנות של ירקות זולים כדי לשמור על היד. זה תמיד טוב כדי לקבל כמה מצרך ירקות שיכולים בקלות להיות זרקו עם סלטים, על האש צלויים לטגן או מערבבים לתוך חביתה. פירות זולים, כמו בננות ותפוחים, כמו גם אגוזים ושביל לערבב, יכול להיות גם שימושי, כאשר קניות עבור אחד, הפעולה החסכונית ביותר היא לקנות פריטים שיימשך קצת יותר מאשר פריטים להבשיל במהירות.