בטיחות של רשת העריסה

כל עוד ילדים ישנים בעריסה, קל יותר לטפל בזמני שינה ובמיטה, כי ברגע שמשכיבים אותם לישון, הם לא יכולים ללכת לשום מקום. ברגע שהילדים נמצאים במיטות פעוטות או מיטות טווין, הם יכולים פשוט לקום ולשחק או אפילו לעזוב את החדר. חלק מההורים פונים לעריסת רשת או אוהלים בעריסה כדי לשמור על ילדיהם בעריסות למשך זמן ארוך יותר. עם זאת, ישנם בעיות בטיחות עם אוהלים אלה עריסה.

פוּנקצִיָה

רשת העריסה מונעת מהילדים לטפס מן העריסה על ידי כיסוי ראש העריסה עם כיפה של רשת. זה נועד למנוע מהילדים להיפגע, כי הם כבר לא יכולים לקפוץ או ליפול מהחלק העליון של העריסה, וזה שומר אותם בתוך העריסה ולא מסתובב בחדר או בבית. רשת זו יכולה גם לשמור על חיות ועל באגים להיכנס לעריסה ולפגוע בילד.

מאפיינים

ישנם שני סוגים שונים של רשתות ערש. סוג אחד משמש בעיקר עם עריסות ניידים, והוא כולל מוטות להחליק דרך הכיסים ברשת כדי להפוך צורה כיפה וקליפים כי לצרף אותו לחלק העליון של העריסה הנייד. הסוג הנפוץ השני של רשתות עבור עריסות מורכב של כיפה רשת עם תחתית היושבת בתוך העריסה, עם המזרן ואת הילד הן בפנים. לשני הסוגים יש רוכסן שפותח את האוהל, עם רוכסן בחוץ כך הילד לא יכול לפתוח את האוהל עצמו.

שיקולים

רשת העריסה היא פתרון זמני. כאשר ילד יכול לטפס מתוך העריסה היא צפויה להיות מקבל גדול מדי עבור העריסה כבר. במוקדם או במאוחר, אתה תצטרך להעביר את הילד שלך מן העריסה למיטה, אוהל עריסה רק מעכב את הבלתי נמנע. כאשר הילד שלך הוא בערך 2 שנים או 35 ס”מ, הגיע הזמן להעביר אותה למיטה, על פי “הורים” מגזין.

אַזהָרָה

בין סוף 2007 ו יולי 2010, היו לפחות 10 מקרים בארה”ב שבו ילדים נפצעו בגלל אוהלים בעריסה, כולל מוות אחד, על פי בטיחות מוצרי הצרכן הנציבות (CPSC). רק להשתמש אוהלים אלה עם חלקים שמגיעים איתם, ולהפסיק להשתמש בהם הם צריכים להיות פגומים בכל דרך שהיא. אם האוהל קורע או אם התפרים, הקשרים או הרוכסנים נפגעים, הילד יכול להסתבך באוהל ולהיחנק או להחנק, מזהירה CPSC.

תובנה מומחה

דוחות הצרכנים ממליצים לשים את הילד לישון רק בעריסה חשופה, בלי הרשת או כל דבר אחר מאשר מזרון עם גיליון מתאים הדוק, והעברת הילד שלך למיטה ברגע שהיא הופכת גדולה מדי עבור העריסה או מנסה לצאת של העריסה. דוחות צרכנים אומר כי זוהי השיטה הבטוחה ביותר, בהתחשב בסיכונים של שימוש בעריסה הרשת או פריטים נוספים אחרים בעריסה.