את כל המזונות ירידה במשקל תוכנית אכילה

דיאטה מזון שלם אינו דורש שום ספרים, תוכניות ארוחה מסובכת, ספירת קלוריות, גאדג ‘טים או תוספי מזון. כל מה שאתה צריך לעשות זה להגביל את צריכת מזון מעובד ולאכול בעיקר מזון שלם, אלה כי הם קרובים למצב הטבעי שלהם ככל האפשר. פעולה זו יכולה לעזור לך לרדת במשקל, אבל זה מועיל במיוחד עבור אנשים עם השמנת יתר קלה עד קשה, כמו גם אלה עם לחץ דם גבוה ו טריגליצרידים גלוקוז חוסר סובלנות, על פי טקסס טק אוניברסיטת למדעי הבריאות מרכז.

למה מזון שלם?

מזונות מלאים הם אלה אשר עובדו מינימלית או הם מעובדים לחלוטין כאשר אתה אוכל אותם. כתוצאה מכך, הם ללא תוספת סוכרים, שומנים, נתרן וחומרים משמרים, אשר כל אחד מהם צריך להיות מוגבל ככל האפשר בתזונה בריאה. לדברי ד”ר מארק היימן, אתה יכול לטפל ולמנוע מחלות כרוניות ולהרגיש טוב יותר על ידי אכילת מזון שלם בעיקר עשירים בסיבים, מינרלים, ויטמינים, phytonutrients וחומצות שומן אומגה -3.

למה זה עובד

מזונות מעובדים ומסעדה הם ידועים לשמצה קלוריות מ הוסיף סוכר ושומן. אם אכלו על בסיס קבוע, אלה קלוריות עודף להרחיב את קו המותניים שלך. על ידי חיתוך מזון מעובד מתוך הדיאטה שלך, אתה מגביל את צריכת הקלוריות מוגזמת, מניעת עלייה במשקל ואפילו ירידה במשקל. רק על ידי החלפת תפוח אדמה אפוי רגיל בינוני עבור סדר בינוני של מזון מהיר צ ‘יפס, אתה חוסך לעצמך 215 קלוריות. עם הזמן, זה יכול להוביל לירידה במשקל ניכר. מזונות שלמים, כגון דגנים מלאים, פירות וירקות, הם גם גבוהה סיבים תזונתיים השבעה, אשר מסייע למלא אותך ולשמור אותך מרגיש מלא אז אתה אוכל פחות.

מה אתה יכול לאכול

יש לך הרבה אפשרויות על דיאטה מזון שלם: דגנים מלאים, פירות וירקות מבושלים או מבושלים קלות, בשר רזה כגון עוף, הודו ודגים, ואגוזים וזרעים. מזונות אלה צריכים לפצות את עיקר הדיאטה שלך. כמה מזונות כל דיאטה תוכניות נמנעים חלב, אבל במתינות שומן דל שומן כגון גבינת קוטג ‘דל שומן מקובל, על פי אוניברסיטת טקסס טק. אתה יכול לאכול כמה שאתה רוצה של מזונות אלה כדי לספק את הרעב שלך, הערות האוניברסיטה.

מה אתה לא צריך לאכול או צריך להגביל

כל דבר בקופסה, שקית או חבילה היא בדרך כלל מחוץ לתחום. הימנע כל פריט מזון עם סוכרים ושומנים הוסיף. מזונות חטיפים כגון crackers, ארוחות ערב קפואות וממתקים הם רק כמה פריטים מעובדים אתה צריך להגביל או לוותר. משקאות מתוקים הם גם לא לא. בגלל שהם מעובדים, אפילו מוצרי דגנים מלאים כמו לחם מחיטה מלאה ופסטה הם מזונות שאתם צריכים להגביל, אומרת אוניברסיטת טקסס טק. האוניברסיטה אומרת היבט זה הוא המפתח כדי לעזור לך לרדת במשקל ושליטה טריגליצרידים וסוכר בדם. אתה צריך גם להגביל אלכוהול, ירקות עמילניים כגון אפונה ותפוחי אדמה, ובננות.

יום בחיי

יום לדוגמה על דיאטה של ​​מזון שלם עשוי להיראות קצת כמו זה: לארוחת בוקר, יש חצי אשכוליות, חביתה עשה עם שני חלבונים ביצה תרד טרי ועגבניות, ומנה של גבינת קוטג ‘דל שומן. כאשר ארוחת הצהריים מתגלגלת, ממלאים קערה גדולה עם ירקות טריים טריים, ומעליהם עם ירקות אחרים סלט nonstarchy כמו מלפפונים, פלפל ופלפלים. כלול מקור חלבון כגון חזה עוף רזה או קומץ אגוזי מלך. מפזרים שמן זית וחומץ או מיץ לימון. דינרס קל – זוג מנה של חלבון רזה, כגון סלמון, עם כמה ירקות מאודים ודגן שלם כמו אורז חום. חטיף על פירות טריים, אגוזים או גבינת קוטג ‘.