את השרירים החשובים ביותר עבור בייסבול

בייסבול הוא ספורט ייחודי, להסתמך יותר על מיומנות ו מיומנות מאשר כוח פיזי. בשל דרישות הספורט הספציפיות שלהם, שחקני בייסבול משתמשים בשרירים שונים מאשר בספורטאים אחרים. הם לא צריכים את הגוף העליון, גדול מגושם של שחקני כדורגל או אפילו את הפיתוח הנרחב של הגוף התחתון של שחקני הוקי. השרירים החשובים ביותר עבור שחקן בייסבול עשויים להיות תלויים במידה רבה על המיקום שהוא משחק, אבל כמה קבוצות שרירים להישאר חשוב על פני הלוח.

כל שחקני הבייסבול, ללא תלות במיקום, צריכים להתמקד בשרירי הליבה של הבטן, תא המטען והירכיים. הנדנדה המחבט דורש כוח משמעותי מתפתל לאורך הליבה כולה. הבטן חלשה לא רק יכול להשפיע על הביצועים, אלא גם להוביל שריר פוטנציאליים מושך זנים כי, בשל דרישות הספורט, עלול לקחת כמה שבועות כדי לתקן. אפילו כדים צריך לבנות ליבות חזקות כדי לעזור כוח המעבר מהגוף התחתון אל הזרוע כאשר זורקים. סיטומים סטנדרטיים, כפיפות בטן ותנוחות יוגה שונות יכולות לסייע בשיפור כוח הליבה.

כדים, בפרט, צריך שוקיים וירכיים חזקים כדי לייצר חשמל מן התל. רגליים חזקות מתרגמות למהירות משופרת על זפתות. אפילו hitters צריך רגליים חזקות כדי ליצור כוח על הצלחת, עם רגליים חסון בסיס צליל וכתוצאה מכך שיפור סיבוב הירך מהירות המחבט. Hitters גם צריך רגליים חזקות מהירות סביב הבסיסים בשדה. Squats, lunges ו plyometric אימונים יכול לעזור לשמור על הרגליים העליון בייסבול צורה.

בעוד מעריצים רבים להשוות שרירי גדול עם פועל בבית פועל, בייסבול של sluggers הבכורה לקבל את רוב כוחם מן האמה חזקה פרקי הידיים, לא זרועות העליון מסיבית. פרקי ידיים חזקים מספקים שליטה משופרת בתולה וליצור פעולה שוט דרך אזור מכה, וכתוצאה מכך יותר פוטנציאל לרוץ הביתה. זורק גם ליהנות אמות חזקים ופרקי הידיים, אשר מאפשרים להם לאחוז את הכדור טוב יותר לבצע פיצות עם דיוק. ביצוע תלתלים משקולת היד ופשוט לסחוט יד grippers או כדורי שורש אחרים ישפרו כוח האמה.

הלחץ החוזר ונשנה של התנדנדות מציב נטל על מפרק הכתף ועל השרירים שמסביב. אחת הדרכים כדי pitchers כדי למנוע פגיעה היא לשמור על הכתף חזקה ככל האפשר. מלשינים ורוב המשרתים, למעט אולי אנשי הבסיס הראשונים, זקוקים לכתפיים חזקות כדי לשמור על זרועותיהם השליליות מלאות חיים ומדויקות. מאחורי- the-the- הצוואר משקולות, לחץ צבאי ו pushups תקן יכול לעזור לשפר את כוח הכתף.

ליבה

רגליים

אמות

כתפיים