את הטוב ביותר הרזיה תרגילים מעל גיל 50

לאחר גיל 50, יש לך יותר מ 1 מתוך שלושה סיכוי לפתח תסמונת מטבולית, הכוללת השמנת יתר ולחץ דם גבוה. נשים וגברים כאחד חווים אובדן גיל של רקמת רקמות, וכתוצאה מכך איטי יותר מטבוליזם והגדילה את השומן בגוף. את הטוב ביותר הרזיה תרגילים עבור אנשים מעל גיל 50 לעזור לך לשמור ולבנות שריר כדי לשפר את metabolism ולתת לך את הכוח הנדרש עבור הזדקנות בריאה.

הליכה מספק דרך נוחה לרדת במשקל כאשר אתה מעל גיל 50. ללא כל ציוד מיוחד, אתה יכול לשרוף קלוריות להפחית מתח על ידי הליכה בשכונה שלך או בפארק. במזג אוויר חם או קר, הליכה במקום, באמצעות הליכון או הליכה בקניון מקורה יסייע לשמור על תוכנית האימונים שלך על המסלול. עבור ירידה במשקל, רוב האנשים צריכים לפחות 30 דקות של הליכה מהירה ברוב ימי השבוע.

באמצעות משקולות חינם בבית מספק דרך נוחה לבנות כוח. הרמת משקולות כאשר אתה מעל גיל 50 לא רק עוזר לך לשרוף יותר שומן, זה מגדיל את היכולת לבצע משימות היומיום, כגון נשיאת מצרכים, טיפוס מדרגות מטלות הבית. הרמת משקולות מגביר את חילוף החומרים שלך עד כמה שעות לאחר אימון. החל משקולות אור, אימון כוח 2-3 ימים בשבוע ולאחר מתיחה לאחר מכן יעזור לך לרדת במשקל ולמנוע כאב מוגזם.

תרגול יוגה הוא אחד התרגילים הטובים ביותר במשקל עבור אנשים מעל גיל 50 כי זה מחזק את השרירים שלך ומגדיל את הגמישות שלך. הגדלת המודעות של הגוף מ תרגול יוגה יכול לעזור לך לאכול יותר בזהירות. מתיחה ונשימה עמוקה במהלך היוגה מסייעת בהפחתת הורמוני הלחץ התורמים לשומן בבטן – בעיה שכיחה לאנשים מעל גיל 50. יוגה משפרת את היציבה למראה צעיר יותר. יוגה מסייע לשפר את האיזון שלך, הפחתת הסיכון שלך נופל.

תרגילים נמרצים כגון ריקוד, כדורסל, אימון אינטרוול, אימון מעגל, ריצה או טיולים עוזרים לך לשרוף יותר קלוריות במהלך הזמן שאתה מבלה פעילות גופנית, חיזוק הלב והשרירים. פעילות גופנית בעצימות גבוהה היא אחת הדרכים היעילות ביותר לרדת במשקל לאחר גיל 50, בתנאי שהרופא שלך יאשר. אנשים מבוגרים יותר העוסקים בפעילויות בעצימות גבוהה כגון שחייה הקפות או לרוץ להקטין את הסיכון להתקף לב.

הליכה

להרים משקולות

יוֹגָה

פעילות גופנית נמרצת