אני צריך להימנע לוקח ויטמינים ב בלילה?

ויטמיני B לעזור לגוף לייצר אנרגיה מן המזונות שאתם אוכלים ולסייע עם היווצרות של כדוריות דם אדומות. מחסור בויטמינים מסוג B, במיוחד B-12 ו- B-6, עלול להוביל למחלות כמו אנמיה, דלקות בדרכי הנשימה ואקזמה. ויטמינים B נמצאים במגוון רחב של מאכלים באופן טבעי אבל הם גם זמינים טופס תוספת. אם תבחר להוסיף תוספי מכל סוג שהוא לשגרה שלך, חשוב לדעת כמה לקחת ומתי לקחת אותם.

מקורות טבעיים של ויטמיני B

ישנם שמונה ויטמינים שונים B: חומצה פולית, תיאמין, riboflavin, חומצה פנטותנית, ניאצין, ויטמין B-6, ויטמין B-12 ו ביוטין. מקורות טבעיים של ויטמיני B כוללים ירקות עלים כגון כרוב ותרד, שעועית, אפונה, ביצים, מוצרי חלב וחלבונים כמו דגים ובשרים רזים. מגוון של מוצרי מזון, כגון דגנים, לחמים ופריטים ארוזים, מבוצרים עם ויטמין B.

תוספי ויטמינים

רק חלק קטן של מבוגרים לקבל את ויטמיני B שהם צריכים דרך דיאטה לבד. יומי multivitamins מכילים מגוון רחב של ויטמינים B במינונים שונים בהתאם המותג, אז רוב הסיכויים שאתה כבר להשלים עם ויטמינים B בלי להבין את זה. ויטמינים B זמינים גם טופס B- מורכבות המכילות מספר ויטמיני B בגלולה אחת כמו ויטמינים בודדים כגון B-6 או B-12. אם אתה מבחין עייפות חריגה, בלבול או התפתחות של פריחה בעור, אתה עלול להיות חסר ויטמין B או יותר. תוספת ויטמין B עשויה גם להיות מוצדקת אם הרופא שלך מאבחן אותך אנמי. בקר הרופא שלך כדי לדון בכל הסימפטומים ייתכן שיהיה לפני תחילת משטר תוספת.

מינון ותזמון

נסו לקחת את ויטמיני B עם ארוחת בוקר או ארוחת צהריים. בגלל ויטמינים B לעזור להמיר את המזונות שאתם אוכלים לאנרגיה, לצרוך אותם עם ארוחה מוקדם יותר ביום יעזור לך להפיק את המרב התוספים שלך. אם יש לך תופעות לוואי כגון בחילה בעת נטילת ויטמינים שלך בשלב מוקדם, זה מקובל לקחת אותם מאוחר יותר באותו יום. כולם מגיבים אחרת ויטמינים, וזה צריך להיות משטר אישי העונה על הצרכים הספציפיים שלך. המכון לרפואה הקים המלצות תזונתיים מומלצות עבור ויטמיני B. אלה מבוססים על מין וגיל ויש להשתמש בהם רק כקו מנחה בסיסי. הצרכים האישיים עשויים להשתנות בהתאם רמות ויטמין שלך ומצבים רפואיים ספציפיים. הרופא שלך יכול לעזור לך לקבוע את המינון המתאים לך.

שיקולים אחרים

אם הרופא שלך מציע תוספת, לבחור תוספת ויטמין כי הוא מכובד ובטוח. זכור כי מינהל המזון והתרופות האמריקני אינו מווסת את תוספי התזונה לבטיחות או לאפקטיביות. לכן, בקש מהרוקח שלך להמליץ ​​על מותג. ויטמיני B הם מסיסים במים, כלומר הגוף שלך להפריש כל כמות מעל מה שאתה באמת צריך. לכן, אין סכנה של ממש לקחת יותר מדי ויטמיני B.