אבקת חלבון הטוב ביותר עבור דיאטה דלת פחמימות

כפי שאתה להקטין את צריכת הפחמימות שלך על דיאטה דלת פחמימות, אתה בדרך כלל צריך להחליף אלה פחמימות עם חלבון. למרות כל דיאטות דלת פחמימות הם שונים במקצת ההמלצות שלהם, באופן כללי, הם מגבילים את צריכת הפחמימות פחות מ 20 אחוז קלוריות ולאפשר 25 עד 30 אחוזים של קלוריות לבוא מחלבון. למרות שזה תמיד אידיאלי כדי לקבל את החלבון מ נקי, מזון שלם כמו בשר רזה, ביצים, דגים, אגוזים, זרעים ו legumes, זה לא תמיד ריאלי, במיוחד כאשר יש לך יותר חלבון הצרכים על נמוך carbohydrate דיאטה. השלמה עם אבקת חלבון עשוי להיות מועיל, אבל בחירת אחד שמתאים לתוכנית דיאטה דלת פחמימות שלך יהיה המפתח להצלחה שלך.

נמוכה דיאטה הנחיות דיאטה

ההנחיות המדויקות של דיאטה דלת פחמימות ישתנו בהתאם לתזונה שתבחר, אך בדרך כלל ניתן לצפות שתגביל את צריכת הפחמימות שלך ליותר מ -20% מהקלוריות. משמעות הדבר היא שאם אתה מכוון עבור 1,500 קלוריות ליום, אתה תהיה לקחת 75 גרם של פחמימות או פחות. כ-25 עד 30 אחוזים מהקלוריות שלך יגיעו מחלבון, כלומר, על אותה דיאטה של ​​1,500 קלוריות, אתה תשתה 94 עד 113 גרם חלבון בכל יום. למרות שניתן לענות על המלצות אלו ללא תוספת, אבקת חלבון יכול להפוך מקבל מספיק חלבון קצת יותר קל. לדוגמה, לאחר שתי ביצים מקושקשות בבוקר מספק 12 גרם של חלבון, אבל סקופ של אבקת חלבון יכול לספק עד 24 גרם. אבקת חלבון הוא תוספת, אם כי, ויש לראות ככזה. עדיף להשתמש בו כדי להשלים תזונה בריאה עשירה במקורות אחרים של חלבונים רזים, שלמים, כמו דגים, אגוזים, זרעים וקטניות, ולהגביל את צריכת אבקת החלבון לשתי מנות ביום.

בחר אבקת חלבון לא ממותק

אבקת חלבון לבדה אין טעם שוקולד או וניל מילקשייק כי רבים התרגלו. זה בעצם די גיר, תפל. כדי לשפר את הטעם הזה, יצרנים רבים מוסיפים ממתיקים וטעמים, כמו שוקולד, וניל, תות או אפילו עוגת הבלילה. בעוד זה הופך את אבקת חלבון מתוק וטעים יותר, זה גם מגדיל את תוכן הפחמימות. אבקות חלבון ממותקות מכילים בדרך כלל סביב 8 גרם של פחמימות למנה, בעוד אבקות חלבון לא ממותקים יש רק 1 או 2 גרם.

אבקת חלבון ממותק באופן מלאכותי

במערך של אבקות חלבון זמין על המדפים, אתה עשוי לראות כמה מתפאר ספירה נמוכה פחמימות נטו – סך פחמימות מינוס סיבים – אבל המבחן האמיתי הוא ברשימת המרכיבים. היצרנים מבינים כי אנשים רבים מחפשים להשלים עם חלבון לא רוצה לספור פחמימות הוסיף, אז הם מוסיפים ממתיקים מלאכותיים פחמימות ללא קלוריות במקום. זה אולי נראה אידיאלי upfront, אבל הרווארד הספר הרפואי מציין כי צריכת ממתיקים מלאכותיים באופן קבוע עשוי למעשה להוביל אותך כדי להשתוקק ממתקים יותר ולקחת יותר קלוריות במהלך היום. יש גם כמה ראיות כי ממתיקים מלאכותיים עשוי להיות ממכר.

כיצד לבחור אבקת חלבון

כאשר אתה בעקבות דיאטה דלת פחמימות, עדיף לבחור אבקת חלבון לא ממותק כי יש פחות מ 2 גרם של פחמימות למנה. אם אתה לא יכול הבטן את הזנים unsweetened, לבחור אבקת חלבון ממותק עם ממתיק טבעי נמוך פחמימות, כמו סטיביה. אתה יכול גם לבחור אבקת חלבון לא ממותק ולהפוך אותו טעים יותר על ידי הוספת תמצית וניל או שקדים או כמה תבלינים טעים, כמו קינמון, מוסקט, אבקת קקאו לא ממותק או זנגביל. הימנע אבקות חלבון כי הרשימה סוכר, סירופ תירס, dextrin, סכרין, אספרטיים, סוכרלוז או אלכוהול אלכוהול ברשימה המרכיב.

זה לא רק את תוכן הפחמימות אתה רוצה לשים לב, אם כי. אתה גם רוצה לשקול כמה קל מתעכל ו מתבולל – או נספג – חלבון הוא. חלבונים מקבלים ציון, הנקרא העיכול חלבון תיקון חומצת אמינו ציון, או PDCAAS, בהתבסס על חומצות האמינו שהם מספקים וכיצד הגוף שלך יכול לעכל אותם. חלבונים כמו ווי, קזאין ולבן חלבונים יש ציונים גבוהים יותר מאשר אפונה קנבוס. משמעות הדבר היא כי חלבון מי גבינה, קזאין וביצה הם מתעכלים בקלות רבה יותר נספגים מאשר חלבונים מבוססי צמחים. באופן אידיאלי, אתה רוצה לבחור חלבון שיש לו ציון PDCAAS גבוה יותר, עם זאת, עליך גם לשקול אם אתה יכול לסבול מוצרי חלב ומוצרי ביצים בעת קבלת ההחלטה שלך.

שקול חלבון קליטה