אבץ ריח רע מהפה (באשת הנשימה)

ריח רע מהפה, הידוע גם בשם באשת הנשימה, יכול להיות בעיה חברתית מביכה. ייתכן שיהיה ריח רע מהפה בלי לדעת את זה, ולכן היגיינת שיניים נכונה בשילוב עם מוצרים המכילים אבץ הוא המפתח להבטחת הנשימה שלך הוא טרי.

סיבה ראשית

חיידקים אוראלי לאגד את החלבונים פני השטח metabolize את חלקיקי חלבון לגופרית גז. גופרית היא תרכובת אורגנית אשר מזוהה לעתים קרובות על ידי ריח הביצה שלה רקוב. גזים אלה גופרית לתת את הנשימה ריח לא נעים. אבץ אבץ להפחית את הריכוז של גופרית גזים.

הגברת באשת הנשימה

חיידק אנאירובי שלילי חי על כל משטחי הפה הוא הגורם העיקרי לריח רע מהפה, על פי המרכז הדנטלי Twinbrook. כמה פריטים שאתם צורכים יכולים לגרום ריח רע מהפה זמני כגון שום, בצל, סרדינים, קפה ואלכוהול. סינוס או זיהום בגרון יכול גם להוביל ריח רע מהפה. התייבשות, או שיש פה יבש כללי, יכול להחמיר את הנשימה.

מוצרי אבץ

על פי איכות רפואת השיניים, שטיפה עם מי פה מעל הדלפק דומה שטיפה עם מים פשוטים אלא אם לשטיפת פה יש כלוריד אבץ. Mouthwashes הם רק פתרון זמני ריח רע מהפה, ללא כלוריד אבץ, מי פה רק מסכות את הריח הרע. אם כלוריד אבץ משולב עם יונה, תרכובת ארומה, רובד וריחות מוסרים מהפה לתקופות זמן ארוכות יותר. אחרים נשימתיות זמני כיסוי הם מנטה, טיפות, תרסיסים, lozenges ו מסטיק. בדוק את החומרים עבור אבץ כדי לקבל את הנשימה היעילה ביותר כיסוי.

אפקט אבץ

במקום חיידקים מחייב חלבונים פני השטח ושחרור גופרית גופרית, יונים זמין אבץ להיקשר קולטנים חלבונים, disallowing גז גופרית חדש מלהיות נוצר. אבץ יון הטכנולוגיה מציעה פתרון לטווח ארוך ריח רע מהפה.

מניעה / פתרון אחר

צחצחי שיניים מינימום של פעמיים ביום. חוט דנטלי ולשטוף ביסודיות עם מי פה המכיל אבץ. יש לבדוק את השיניים עבור עששת השיניים ולקבל אותם באופן מקצועי ניקה באופן קבוע, מייעצת האגודה האמריקאית לרפואת שיניים. אם חללים נמצאו, יש למלא את אלה בהקדם האפשרי מאז עששת יכול להוביל ריח רע מהפה. לאכול תזונה מאוזנת המורכבת של פירות, ירקות, בשר רזה, דגנים מלאים ומוצרי חלב תוך הגבלת כמות ממתקים ומשקאות חומציים.